X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Yiwu

już od 2648 zł
25 cze 02 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Yiwu

Bilety lotnicze Warszawa Yiwu

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
18 paź (pią)
Air China
Yiwu
25 paź (pią)
Air China
Warszawa
19 paź (sob)
Air China
Yiwu
25 paź (pią)
Air China
Warszawa
17 paź (czw)
Air France
Yiwu
26 paź (sob)
Air France
Warszawa
17 paź (czw)
Air France
Yiwu
27 paź (nie)
Air France
Warszawa
18 paź (pią)
Air France
Yiwu
26 paź (sob)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Yiwu

Przewodnik po lotach Warszawa Yiwu

Lot  Warszawa - yiwu ze zwierzęciem na pokładzie

Przed Tobą lot Warszawa - yiwu i nie wiesz czy możesz zabrać ze sobą swojego pupila na pokład samolotu? Niżej prezentujemy warunki jakie obowiązują do przewozu zwierząt.

Niezbędna  aprobata  organizatora lotu

Przewóz pupila wymaga za każdym razem aprobaty organizatora lotu. Wynika to z zasad bezpieczeństwa lotu, ponieważ na pokładzie może być tylko z góry ustalona liczba zwierząt. Niektóre tanie linie lotnicze oraz większość rejsowych linii lotniczych zezwalają na transport psów. Podczas rezerwacji lotu Warszawa - yiwu należy poinformować organizatora lotu o chęci zabrania ze sobą zwierzęcia, tak aby organizator lotu naliczył opłatę oraz omówił warunki transportu.

Obowiązkowe formalności potrzebne do przewozu zwierzęcia

Przed wyjazdem upewnij się, że masz odpowiednie dokumenty, a Twój zwierzak spełnia wymagania do odbycia podróży.

Mikroczip

Nieliczne zwierzęta muszą posiadać wpięty specjalny mikroczip a jego ciąg cyfr wpisany do paszportu.

Szczepienie

Psy oraz tchórzofretki muszą być zaszczepione przeciwko wściekliźnie, a termin szczepienia nie może być wcześniejsza niż termin wszczepienia mikroczipu.

Paszport

Zwierzęta muszą mieć paszport wystawiony przez specjalistę weterynarii, który informuje o ważności szczepienia przeciwko wściekliźnie.

Transport pupila z Warszawa do yiwu

Zazwyczaj nieduże zwierzęta przewożone są na pokładzie samolotu w wyznaczonym pojemniku oraz miejscu. Pojemnik musi być odpowiednio duży, tak aby kot mógł wstać, położyć się i obrócić i normalnie oddychać.

Pies przewodnik na pokładzie samolotu z Warszawa do yiwu

Wszystkie linie lotnicze pozwalają na lot osób niepełnosprawnych, niewidomych z psem opiekunem bez dodatkowych kosztów.Regulamin transportu jest taki sam, jak w przypadku transportu innych zwierząt.