X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Yiwu

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Yiwu

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Yiwu

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Warszawa Yiwu

Przewodnik po lotach Warszawa Yiwu

Lot  Warszawa - yiwu ze zwierzęciem na pokładzie

Przed Tobą lot Warszawa - yiwu i nie wiesz czy możesz zabrać ze sobą swojego pupila na pokład samolotu? Niżej prezentujemy warunki jakie obowiązują do przewozu zwierząt.

Niezbędna  aprobata  organizatora lotu

Przewóz pupila wymaga za każdym razem aprobaty organizatora lotu. Wynika to z zasad bezpieczeństwa lotu, ponieważ na pokładzie może być tylko z góry ustalona liczba zwierząt. Niektóre tanie linie lotnicze oraz większość rejsowych linii lotniczych zezwalają na transport psów. Podczas rezerwacji lotu Warszawa - yiwu należy poinformować organizatora lotu o chęci zabrania ze sobą zwierzęcia, tak aby organizator lotu naliczył opłatę oraz omówił warunki transportu.

Obowiązkowe formalności potrzebne do przewozu zwierzęcia

Przed wyjazdem upewnij się, że masz odpowiednie dokumenty, a Twój zwierzak spełnia wymagania do odbycia podróży.

Mikroczip

Nieliczne zwierzęta muszą posiadać wpięty specjalny mikroczip a jego ciąg cyfr wpisany do paszportu.

Szczepienie

Psy oraz tchórzofretki muszą być zaszczepione przeciwko wściekliźnie, a termin szczepienia nie może być wcześniejsza niż termin wszczepienia mikroczipu.

Paszport

Zwierzęta muszą mieć paszport wystawiony przez specjalistę weterynarii, który informuje o ważności szczepienia przeciwko wściekliźnie.

Transport pupila z Warszawa do yiwu

Zazwyczaj nieduże zwierzęta przewożone są na pokładzie samolotu w wyznaczonym pojemniku oraz miejscu. Pojemnik musi być odpowiednio duży, tak aby kot mógł wstać, położyć się i obrócić i normalnie oddychać.

Pies przewodnik na pokładzie samolotu z Warszawa do yiwu

Wszystkie linie lotnicze pozwalają na lot osób niepełnosprawnych, niewidomych z psem opiekunem bez dodatkowych kosztów.Regulamin transportu jest taki sam, jak w przypadku transportu innych zwierząt.