gs
X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Warszawa Zakintos

już od 532 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Zakintos

Bilety lotnicze Warszawa Zakintos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 lut (pią)
Aegean Air
Zakintos
08 lut (pią)
Aegean Air
Warszawa
02 lis (pią)
Aegean Air
Zakintos
04 lis (nie)
Aegean Air
Warszawa
02 lis (pią)
Aegean Air
Zakintos
05 lis (pon)
Aegean Air
Warszawa
12 paź (pią)
Aegean Air
Zakintos
19 paź (pią)
Aegean Air
Warszawa
02 paź (wto)
Aegean Air
Zakintos
09 paź (wto)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Warszawa Zakintos

Przewodnik po lotach KLM Warszawa Zakintos

Wypożyczenie samochodu w podróży

Planujesz wycieczkę Warszawa - Zakynthos linią KLM i chcesz samodzielnie zwiedzać zabytki, zatrzymywać się w wybranych miejscach i cieszyć maksymalną swobodą? Rozważ wynajęcie auta! Jak wygląda ostateczny koszt wynajmu? Czy wiek kierowcy ma znaczenie? Przedstawiamy praktyczny przewodnik dla turystów!

Prawo jazdy - krajowe czy międzynarodowe

Wynajęcie auta podczas wyjazdu do Portugalii, Francji czy Chorwacji ogromne możliwości. Jeżeli jesteś jednym z turystów, którzy lubią aktywnie spędzać urlop, to przy kupowaniu biletu na lot Warszawa - Zakynthos linią KLM koniecznie pomyśl o wynajęciu pojazdu. Wcześniej warto oczywiście zweryfikować, czy Twój dokument uprawniający do prowadzenia pojazdów jest akceptowany w państwie, do którego wyjeżdżasz. W większości przypadków na obszarze UE możemy używać polskiego dokumentu, a w innych krajach wymagany jest dokument międzynarodowy, który można uzyskać bez konieczności przechodzenia dodatkowych testów.

paliwo, polisa ubezpieczeniowa i opłata zabezpieczająca

Z możliwością używania auta wiążą się różne opłaty - między innymi cena samej usługi, paliwo, ubezpieczenie oraz opłata zabezpieczająca. Koszt usługi jest oczywiście uzależniony od marki samochodu, roku produkcji, a także klasy pojazdu. Podróżni przeważnie mają do dyspozycji auto z pełnym bakiem, który przed zwrotem trzeba uzupełnić - inaczej może zostać naliczona opłata dodatkowa. Wiele firm obliguje turystów do wykupienia polisy ubezpieczeniowej, która pokrywa koszty związane ze zniszczeniem auta. Warto też podkreślić, że klienci w wieku do 25 lat mogą zapłacić więcej za wypożyczenie auta.

Ograniczenia w wypożyczeniu auta

Jeżeli chcesz wynająć samochód, musisz liczyć się z koniecznością założenia karty kredytowej, która zapewnia pokrycie kaucji. Pamiętaj także o tym, że w większości państw wypożyczalni obowiązują ograniczenia związane z liczbą przejechanych kilometrów - po ich przekroczeniu może zostać naliczona dodatkowa opłata.