X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Zurych

już od

08 sie 15 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Zurych

Bilety lotnicze Warszawa Zurych

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Zurych

Przewodnik po lotach Warszawa Zurych

Niepełnosprawny podczas lotu Warszawa - Zurych – o czym należy wiedzieć?

Nie tylko całkowicie sprawni podróżni wybierają samolot w charakterze środka i dokonują rezerwacji na tanie loty Warszawa - Zurych, również niepełnosprawni korzystają z komfortu, jaki gwarantuje podróż powietrzna. Warto się dowiedzieć, jakie prawa ma osoba niepełnosprawna korzystająca z usług przewoźników lotniczych i o czym należy pamiętać przed wylotem.

Zaplanujmy rejs Warszawa - Zurych w taki sposób, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo osobie niepełnosprawnej

Nieistotne, czy wybieramy tanie loty Warszawa - Zurych, czy połączenia rejsowych linii lotniczych, na pewno można liczyć na udogodnienia stworzone z myślą o osobach niepełnosprawnych. Jeśli niepełnosprawny leci samotnie, można mu zapewnić fachową asystę na lotnisku, a także w czasie lotu, jednakże fakt ten trzeba zgłosić możliwie szybko, najlepiej już w momencie dokonywania rezerwacji na tanie loty Warszawa - Zurych. Zanim dokona się rezerwacji dobrze jest zapoznać się z zakresem usług, gdyż personel nie jest uprawniony do wszystkich czynności. Z myślą o komforcie podróżnego, trzeba wybrać dogodne połączenia, chociażby te, co nie trwają za długo. W serwisie FRU.pl bez trudu posprawdzamy, ile trwają poszczególne loty .

Wyznaczone fotele w kabinie

Już na etapie rezerwowania biletów na tanie loty Warszawa - Zurych warto poinformować linie lotnicze o specjalnych wymaganiach pasażera, ponieważ dzięki temu będzie on miał zapewnioną odpowiednią opiekę. W kabinie samolotu są wyznaczone fotele dla osób niepełnosprawnych. Na dodatek linie lotnicze dysponują profesjonalnym sprzętem, jak na przykład wózkiem inwalidzkim, oraz zabierają na pokład sprzęt należący do podróżnego. Z racji ograniczonego miejsca oraz sprzętu jak najszybsze powiadomienie przewoźnika o przelocie osoby niepełnosprawnej jest niezwykle ważne. Zazwyczaj pasażer towarzyszący niepełnosprawnemu ma zapewnione miejsce obok.

Pies przewodnik i sprzęt medyczny w samolocie

Podróż powietrzna może się pasażerom niepełnosprawnym wydawać stresująca, jednakże przewoźnicy na pewno zrobią wszystko, aby okazała się ona dla podróżnego jak najdogodniejsza. Jeżeli podróżny wybierający tanie loty Warszawa - Zurych korzysta z usług psa przewodnika, zwierzak towarzyszy swojemu podopiecznemu w kabinie i nie umieszcza się go w transporterze czy luku bagażowym. Nie trzeba także martwić się bagażem, bo wózek inwalidzki, kule czy balkonik nie stanowią części bagażu podręcznego i nie wchodzą w jego limity.