X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Zurych

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Zurych

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Zurych

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Warszawa Zurych

Przewodnik po lotach Warszawa Zurych

Niepełnosprawny podczas lotu Warszawa - Zurych – o czym należy wiedzieć?

Nie tylko całkowicie sprawni podróżni wybierają samolot w charakterze środka i dokonują rezerwacji na tanie loty Warszawa - Zurych, również niepełnosprawni korzystają z komfortu, jaki gwarantuje podróż powietrzna. Warto się dowiedzieć, jakie prawa ma osoba niepełnosprawna korzystająca z usług przewoźników lotniczych i o czym należy pamiętać przed wylotem.

Zaplanujmy rejs Warszawa - Zurych w taki sposób, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo osobie niepełnosprawnej

Nieistotne, czy wybieramy tanie loty Warszawa - Zurych, czy połączenia rejsowych linii lotniczych, na pewno można liczyć na udogodnienia stworzone z myślą o osobach niepełnosprawnych. Jeśli niepełnosprawny leci samotnie, można mu zapewnić fachową asystę na lotnisku, a także w czasie lotu, jednakże fakt ten trzeba zgłosić możliwie szybko, najlepiej już w momencie dokonywania rezerwacji na tanie loty Warszawa - Zurych. Zanim dokona się rezerwacji dobrze jest zapoznać się z zakresem usług, gdyż personel nie jest uprawniony do wszystkich czynności. Z myślą o komforcie podróżnego, trzeba wybrać dogodne połączenia, chociażby te, co nie trwają za długo. W serwisie FRU.pl bez trudu posprawdzamy, ile trwają poszczególne loty .

Wyznaczone fotele w kabinie

Już na etapie rezerwowania biletów na tanie loty Warszawa - Zurych warto poinformować linie lotnicze o specjalnych wymaganiach pasażera, ponieważ dzięki temu będzie on miał zapewnioną odpowiednią opiekę. W kabinie samolotu są wyznaczone fotele dla osób niepełnosprawnych. Na dodatek linie lotnicze dysponują profesjonalnym sprzętem, jak na przykład wózkiem inwalidzkim, oraz zabierają na pokład sprzęt należący do podróżnego. Z racji ograniczonego miejsca oraz sprzętu jak najszybsze powiadomienie przewoźnika o przelocie osoby niepełnosprawnej jest niezwykle ważne. Zazwyczaj pasażer towarzyszący niepełnosprawnemu ma zapewnione miejsce obok.

Pies przewodnik i sprzęt medyczny w samolocie

Podróż powietrzna może się pasażerom niepełnosprawnym wydawać stresująca, jednakże przewoźnicy na pewno zrobią wszystko, aby okazała się ona dla podróżnego jak najdogodniejsza. Jeżeli podróżny wybierający tanie loty Warszawa - Zurych korzysta z usług psa przewodnika, zwierzak towarzyszy swojemu podopiecznemu w kabinie i nie umieszcza się go w transporterze czy luku bagażowym. Nie trzeba także martwić się bagażem, bo wózek inwalidzki, kule czy balkonik nie stanowią części bagażu podręcznego i nie wchodzą w jego limity.