X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa husavik

już od 436 zł
26 cze 03 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Islandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Islandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
11 wrz (wto)
Ryanair
Reykjavik
18 wrz (wto)
WizzAir
Warszawa
15 wrz (sob)
Ryanair
Reykjavik
18 wrz (wto)
WizzAir
Warszawa
13 wrz (czw)
Ryanair
Reykjavik
19 wrz (śro)
EasyJet
Warszawa
12 wrz (śro)
Ryanair
Reykjavik
20 wrz (czw)
WizzAir
Warszawa
24 wrz (pon)
Ryanair
Reykjavik
28 wrz (pią)
WizzAir
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa husavik

Przewodnik po lotach Warszawa husavik

Rejs samolotem Warszawa - husavik kobiet ciężarnych – obalamy mity

Kobiety wyczekujące na narodziny dziecka czasami nie zamierzają rezygnować z wakacji czy wizyty u rodziny. Czasami zwyczajnie muszą dolecieć na drugą stronę ziemi, zatem decydują się na podróż mimo ciąży. Pomimo tego, że wiele osób waha się, czy to na pewno zdrowe, ginekolodzy uspokajają. Latanie w ciąży nie jest niebezpieczne.

Mama bezpieczna w samolocie

Lekarze uspokajają, że zdrowo rozwijająca się ciąża nie jest przyczyną rezygnacji z przelotu. Jednak zanim zabukujesz bilet zasięgnij porady i sprawdzić opinię specjalisty. To dlatego, że pokład samolotu to inne miejsce. Warto nabrać pewności, że dziecku nic nie zagrozi.

Kolejną sprawą bywa obawa przed koniecznym promieniowaniem. Obejmuje to prześwietlania w trakcie odpraw. Warto jednak wiedzieć, że zarówno regularne linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Warszawa - husavik stosują bramki działające na zasadzie fal elektromagetycznych. Z tego względu są o wiele bardziej przyjazne dla zdrowia niż te z promieniowaniem Roentgena i są miej szkodliwe dla dziecka. Masz prawo jednakże nie wyrazić zgody na prześwietlenie i zgłosić się do kontroli w inny sposób.

Przewoźnicy wobec kobiet w ciąży

Przewoźnicy najczęściej stawiają warunki co do latania kobiet w ciąży. Tanie loty Warszawa - husavik i tradycyjne linie lotnicze pozwalają na rejsy kobietom w ciąży wyłącznie do konkretnego tygodnia. Zazwyczaj to 34 tc, a jeśli oczekujesz bliźniaków -28-32. Żeby po upływie 4 miesiąca ciąży móc wybrać się samolotem gdzieś możesz potrzebować też formularze wypełnione przez specjalistę. Powinny się tak znaleźć informacje o stanie ciąży, które będą przydatne dla personelu, gdyby coś zaczęło się dziać. Dzięki temu możesz korzystać z dużej oferty tanich lotów Warszawa - husavik.