X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa zilina

już od 198 zł
30 cze 07 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Słowacja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Słowacja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
15 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bratysława
18 wrz (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
28 cze (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bratysława
03 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
26 cze (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bratysława
30 cze (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Londyn
18 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bratysława
21 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
18 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bratysława
22 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa zilina

Przewodnik po lotach Warszawa zilina

Odprawa online czy tradycyjnie na lotnisku? Na co się zdecydować, planując rejs Warszawa - Zilina?

Organizujemy upragnioną podróż, wyszukujemy tanie loty Warszawa - Zilina, by oszczędzić na zakupie biletów na samolot i nareszcie dokonujemy wymarzonej rezerwacji. Zdaje nam się, że teraz to już jedynie wejść do kabiny samolotu i polecieć ku wspaniałej przygodzie. Wcześniej jednakże czeka nas jeszcze troszkę spraw formalnych: trzeba przecież dopilnować odprawy. Na jaką się zdecydować? Tradycyjną czy online?

Odprawa w internecie – na czym polega?

Podróżni wybierający tanie loty Warszawa - Zilina zazwyczaj mogą skorzystać z możliwości dokonania odprawy online, jaka udostępniana jest przez linie lotnicze na parę dni przed wylotem samolotu. To niezwykle dogodna alternatywa, ponieważ możemy jej dokonać bezproblemowo, za pomocą komputera i bez wychodzenia z domu. Trzeba odwiedzić stronę sieciową przewoźnika oraz otworzyć specjalny formularz, gdzie podaje się niezbędne dane osobowe. W kolejnym kroku aktywuje się karta pokładowa, którą należy wydrukować oraz zabrać ze sobą do samolotu. Ze sobą trzeba mieć również dokument tożsamości, który wykorzystało się podczas odprawy w internecie. Potwierdza się nim zgodność informacji zamieszczonych na wydrukowanej karcie z faktycznymi danymi.

Odprawa w internecie przed przelotem Warszawa - Zilina – dlaczego jest opłacalna?

Odprawa przy pomocy internetu to znakomita opcja w wypadku pasażerów, którzy decydują się na tanie loty Warszawa - Zilina. Z jakiego powodu? Bo w wypadku wielu znanych linii lotniczych odprawa dokonywana na lotnisku związana jest z dodatkowymi kosztami. Osoby, które chcą latać jak najtaniej, mogą zdecydować się na odprawę w sieci, co pomoże oszczędzić nie tylko gotówkę, lecz również trochę czasu. Na stronach www linii znajdziemy szczegółowe informacje związane z odprawą biletowo-paszportową.

Odprawa online przed wylotem a bagaż rejestrowany

Podróżni wybierający tanie loty Warszawa - Zilina dosyć często do kabiny samolotu biorą jedynie bagaż podręczny, jednak nie jest to standardem. Przecież jeśli wybieramy się na dłuższe wczasy, nie można obejść się bez większego bagażu rejestrowanego. W takim wypadku i tak wymagane jest stawienie się do odprawy bagażowej przy przeznaczonym do tego stanowisku. Trzeba pomyśleć także o tym, że to akurat w czasie odprawy automatycznie przydzielane są miejsca w samolocie. Jeśli zechcemy zajmować jakieś szczególne miejsce, zadbajmy o to przy kupnie biletu albo skontaktujmy się z przewoźnikiem.