X
Ładowanie...

Tanie loty Wenecja Göteborg

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
04 lut 11 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wenecja Göteborg

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Wenecja Göteborg

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wenecja Göteborg

Przewodnik po lotach Wenecja Göteborg

Będziemy mieć nadbagaż na przelot Wenecja - Goteborg?

Choć bardzo się próbowaliśmy starać, to mimo wszystko nie udało nam się spakować do walizki o wymiarach podanych przez przewoźnika? W tych momentach linie lotnicze będą mówić o nadbagażu i proponują odpowiednie rozwiązania, które oczywiście wiążą się z większą zapłatą. Nie mniej, trzeba mieć świadomość, co możemy zrobić, jeżeli będziemy mieli nadbagaż.

Czy są dopłaty?

Jeśli okazało się, że przekraczamy ustalone wielkości i wagę, to musimy się liczyć z tym, że musimy za taki nadbagaż dopłacić. Tanie loty Wenecja - Goteborg posiadają zazwyczaj określoną stałą kwotę od każdego kilograma nad wytyczne, a w przypadku regularnych linii możemy się liczyć z tym, że im dłuższa droga, tym większa będzie opłata. Co ważne, dość często mamy możliwość za ten nadbagaż zapłacić wcześniej, czyli jeśli mamy świadomość, że przekroczymy normy narzucone przez przewoźników, to trzeba z tego skorzystać. Wtedy również będziemy płacić za taki nadbagaż mniej, niż gdy będziemy płacić za niego już na lotnisku. Warto też wiedzieć, że bez znaczenia czy są to linie regularne czy tanie loty Wenecja - Goteborg nasz bagaż nie może przekraczać wagi 32 kg. Jeżeli tak się stanie, musimy zabrać drugi bagaż.

Powinniśmy rozłożyć na parę walizek podczas lotu Wenecja - Goteborg

Jeżeli nasz bagaż przekroczy ustalone normy, to powinniśmy spakować się w kolejne walizki. Rzecz jasna wiąże się to z kolejnymi płatnościami za tą drugą walizkę, a wszystkie ceny znajdziemy na stronie, która proponuje nam te tanie loty Wenecja - Goteborg. Co istotne, to nie możemy wziąć kilku toreb o małej wadze. Realnie jak najwięcej, jednak nie przekraczając dozwolonego limitu, musimy włożyć do jednej walizki. Wartość biletu, także jeżeli wpłaciliśmy za niego jedynie , nie będzie miała tu oddziaływania na rozmiar możliwego bagażu. Te zasady są ustalone na stałe oraz trzeba je znać jeszcze przed planowanym pakowaniem, żeby później nie było nieprzyjemnej niespodzianki

.

Wiedzmy, że nadbagaż może się zdarzyć każdemu. Ale tanie loty Wenecja - Goteborg oferują nam możliwość zakupienia drugiego bagażu, który będzie leciał w luku bagażowym. Warto mimo wszystko wiedzieć, że opłacając go wcześniej, nim pojawimy się na lotnisku, zapłacimy mniej.