X
Ładowanie...

Tanie loty Wenecja Heraklion

już od 199 zł
18 lip 25 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Heraklion

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Heraklion
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
14 lip (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Heraklion
21 lip (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Poznań
21 sie (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Heraklion
28 sie (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
15 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Heraklion
21 lip (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
20 lip (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Heraklion
21 lip (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
22 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Heraklion
03 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wenecja Heraklion

Przewodnik po lotach Wenecja Heraklion

Bagaż rejestrowany - wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Bagażu rejestrowanego nie wnosi się na pokład samolotu Wenecja - Heraklion - transportowany się go w specjalnym luku bagażowym. Jakich przedmiotów nie możemy do niego pakować? Czy jest on płatny? Przedstawiamy najważniejsze informacje!

Zgubienie bagażu a odpowiedzialność linii lotniczych

Bagażu rejestrowanego nie możemy mieć przy sobie w czasie lotu - musimy go odprawić. Wyróżniamy 2 sposoby - przekazanie obsłudze przy odprawie biletowo-bagażowej lub samodzielne nadanie. Skorzystałeś z pierwszego rozwiązania? Nie spóźnij się - na lotnisko przyjedź ok. 2 godziny przed odlotem Wenecja - Heraklion. Po przekazaniu bagaży odpowiedzialność za ich opóźnienie spoczywa na liniach lotniczych - w razie problemów klient może nawet wystąpić z wnioskiem o odszkodowanie.

Czego nie można pakować do bagażu rejestrowanego?

Nie wiesz jakie przedmioty możesz spakować do bagażu rejestrowanego? Pamiętaj, że do walizki możesz włożyć o wiele więcej niż do bagażu wnoszonego na pokład, jednak nadal obowiązują pewne obostrzenia. Przede wszystkim do bagażu rejestrowanego nie można pakować substancji, które mogą wywołać zagrożenie dla innych podróżnych - środków wybuchowych, substancji toksycznych, urządzeń wybuchowych lub ich imitacji, pojemników z gazem.

Czy za bagaż rejestrowany musimy uiścić opłatę?

Wszystko uzależnione jest od linii lotniczych - osoby podróżujące liniami typu low cost zazwyczaj muszą ponosić opłaty dodatkowe. Przed Tobą lot Wenecja - Heraklion i zależy Ci na tym, żeby zabrać dużą walizkę? Pamiętaj, że istnieją określone limity wagowe, których przekroczenie skutkuje opłatą za nadbagaż. W przypadku regularnych operatorów lotniczych z reguły koszt wlicza się w cenę biletu. Najlepiej jednak wcześniej sprawdzić regulamin przewoźnika, żeby uniknąć niespodzianek.