X
Ładowanie...

Tanie loty Wenecja Santander

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
22 kwi 29 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wenecja Santander

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Wenecja Santander

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Wenecja Santander

Przewodnik po lotach Wenecja Santander

Jak przygotować się do latania z pupilem?

Raz na jakiś czas zwyczajnie nie ma wyjścia – trzeba wziąć zwierzaka do samolotu. Kiedy pozostawienie zwierzaka w domu jest niemożliwe, masz możliwość oczywiście przetransportować go samolotem. Jednakże w tej kwestii jest mnóstwo zasad i obostrzeń, o których musisz pamiętać. Dowiedz się, jak przygotować się do rejsu ze zwierzęciem.

Ulubieńcy w tanich lotach Wenecja - Santander

Duża część linii lotniczych, również tanich lotów Wenecja - Santander, zezwala na transportowanie zwierząt. Rzecz jasna pociąga to za sobą dodatkowe opłaty. W grę wchodzi kot i pies, ewentualnie również tchórzofretka. Opłata i miejsce podróżowania zwierzaka zależy od kilku aspektów, z reguły najbardziej istotna jest rozmiar zwierzaka. Niewielke zwierzaki, czyli takie, które łącznie z klatką ważą do 6 kg, mogą być wniesione na pokład. Cięższe powinny podróżować w luku bagażowym.

Wszystkie dokumenty i formalności

Przed wyjazdem najpierw upewnij się, czy twój zwierzak ma wszystkie potrzebne dokumenty. Najważniejsze jest to, że musi mieć wszepiony chip. Wyłącznie w tym wypadku w ogóle zostanie wpuszczony do samolotu.

Oczywiście istotne są także wszystkie obowiązkowe szczepienia. Pies musi mieć ważne szczepienie przeciwko wściekliźnie, a informacje o tym muszą być wbite w jego paszporcie, wydawanym przez weterynarza.

Przewóz zwierzaka w tanich lotachWenecja - Santander

Decydując się na lot ze zwierzakiem, koniecznie musisz zapewnić mu odpowiednią klatkę. Musi być dość duża, zatem standardowe transporterki pojawiające się w sklepach zoologicznych nie zawsze się sprawdzają. Klatka powinna być na tyle obszerna, by zwierzak mógł wewnątrz bezproblemowo wstać i obrócić się.

Obowiązkowo sprawdź, jakie linie lotnicze obsługują trasę Wenecja - Santander