X
Ładowanie...

Tanie loty Wenecja Tallinn

już od 472 zł
31 maj 07 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Tallinn

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Tallinn
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
23 lip (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Tallinn
03 sie (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
24 lip (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Tallinn
03 sie (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
23 sie (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Tallinn
27 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
21 lis (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Tallinn
25 lis (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
23 lis (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Tallinn
27 lis (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wenecja Tallinn

Przewodnik po lotach Wenecja Tallinn

Bagaż rejestrowany - wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Bagażu rejestrowanego nie wnosi się na pokład samolotu Wenecja - Tallinn - transportowany się go w specjalnym luku bagażowym. Jakich przedmiotów nie możemy do niego wkładać? Czy jest on płatny? Prezentujemy kompendium wiedzy!

Zgubienie bagażu a odpowiedzialność linii lotniczych

Bagażu rejestrowanego nie możemy mieć przy sobie w czasie lotu - musimy go odprawić. Wyróżniamy 2 sposoby - przekazanie personelowi przy odprawie biletowo-bagażowej lub nadanie samodzielnie. Skorzystałeś z pierwszej opcji? Pamiętaj, żeby zjawić się na lotnisku odpowiednio wcześniej - ok. 2 godziny przed odlotem Wenecja - Tallinn. Po odprawieniu bagaży odpowiedzialność za ich opóźnienie leży w rękach linii lotniczych - w razie utraty bagażu pasażer może nawet wystąpić z wnioskiem o odszkodowanie.

Czego nie można pakować do bagażu rejestrowanego?

Przed Tobą lot Wenecja - Tallinn i zastanawiasz się, w jaki sposób się spakować? Pamiętaj, że do walizki możesz włożyć zdecydowanie więcej niż do bagażu podręcznego, ale i tak trzeba liczyć się z obostrzeniami. Przede wszystkim do bagażu rejestrowanego nie można pakować niebezpiecznych substancji - środków wybuchowych, substancji toksycznych, broni lub jej imitacji, pojemników z gazem.

Ile kosztuje bagaż rejestrowany?

Wszystko zależy od przewoźnika - osoby podróżujące tanimi liniami przeważnie muszą za niego dopłacać. Przed Tobą lot Wenecja - Tallinn i chcesz zabrać dużo rzeczy? Zwróć uwagę na to, że obowiązują limity wagowe, których nie można przekroczyć, bo inaczej zostanie naliczona opłata za nadbagaż. W przypadku tradycyjnych linii lotniczych zazwyczaj koszt wlicza się w cenę biletu. Warto jednak wcześniej zweryfikować obowiązujące regulacje, żeby uniknąć nieporozumień.