X
Ładowanie...

Tanie loty Wenecja Thira

już od 618 zł
30 cze 07 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Thira

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Thira
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
31 paź (śro)
Aegean Air
Thira
02 lis (pią)
Aegean Air
Warszawa
02 lis (pią)
Aegean Air
Thira
05 lis (pon)
Aegean Air
Warszawa
31 paź (śro)
Aegean Air
Thira
03 lis (sob)
Aegean Air
Warszawa
31 paź (śro)
Aegean Air
Thira
05 lis (pon)
Aegean Air
Warszawa
24 paź (śro)
Aegean Air
Thira
02 lis (pią)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wenecja Thira

Przewodnik po lotach Wenecja Thira

Ograniczenia ruchowe a lot Wenecja - Thira

Coraz częściej samoloty, jakie oferowane są przez różne linie lotnicze mogą być przygotowane do potrzeb ludzi niepełnosprawnych. Oznacza to, że mogą oni swobodnie przemieszczać się w ten sposób, a w dodatku także mają możliwość oczekiwać na bezpłatną pomoc, czy to na lotnisku czy już w samolocie. Warto jednak zdać sobie sprawę z paru spraw, tak aby mieć pewność, że właściwie się do takiego podróżowania przyszykujemy, nawet jeśli zarezerwujemy tanie loty Wenecja - Thira.

To co najistotniejsze zgłośmy przed lotem Wenecja - Thira

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z faktu, że ilość przestrzeni dla osób niepełnosprawnych na pokładzie samolotu będzie sztywno określona. Dlatego już w czasie rezerwowania biletu na tanie loty Wenecja - Thira musimy zgłosić ten fakt liniom lotniczym tak aby miały szansę one to odnotować i we właściwy sposób nas ulokować podczas podróży. Jeśli poruszamy się na wózku inwalidzkim, to będziemy mogli na nim podjechać do samolotu, a potem przesiądziemy się na specjalny wózek, i nim wjedziemy na sam pokład. Nasz zostanie schowany do luku bagażowego oraz podprowadzony nam po lądowaniu. Oczywiście podczas takiego przenoszenia się z wózka na wózek mamy możliwość liczyć na pomoc obsługi takiego samolotu.

Nie ma wpływu na bagaż podręczny

Warto posiadać świadomość, że także rezerwując najtańszy bilet , mamy prawo mieć gwarancję, że balkonik czy laska dopomagająca nam w poruszaniu się, nie są doliczane do masy bagażu. Oznacza to, że będzie nam przysługiwał taki sam bagaż podręczny jak innym pasażerom. W dodatku także tanie loty Wenecja - Thira pozwalają na darmową obecność psa przewodnika i co więcej, pozwalają aby znajdował się on razem z nami na pokładzie samolotu.

Jeśli wiemy, że w czasie przelotu potrzebna będzie nam pomoc ze względu na naszą niepełnosprawność, to warto to wcześniej zgłosić. W dodatku trzeba znać własne prawa, lecz i obowiązki, tak abyśmy mieli pewność, że dobrze przyszykujemy się do takiej wyprawy. Tanie loty Wenecja - Thira posiadają sporo ciekawych propozycji, a ponieważ nie dyskryminują one osób z żadną niepełnosprawnością, to warto z tego skorzystać. To też znaczy, że znacznie częściej na spełnienie planów o lotach decydują się niewidomi, niesłyszący, a nawet osoby z ograniczoną sprawnością ruchową.