X
Ładowanie...

Tanie loty Werona Budapeszt

już od 198 zł
01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Budapeszt

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Budapeszt
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
20 cze (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
27 cze (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
20 cze (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
26 cze (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
08 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
11 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
11 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
24 lip (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
10 lip (wto)
Ryanair
Budapeszt
25 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Werona Budapeszt

Przewodnik po lotach Werona Budapeszt

Proces i rodzaje odprawy przed podróżą Werona - Budapeszt- informator dla podróżujących

Lecisz w podróż samolotem Werona - Budapeszt po raz pierwszy i stresujesz się, jak przejśc przez proces odprawy? Dodatkowo w sieci pojawiają się informacje o różnych rodzajach odpraw i nie masz pojęcia, której się spodziewać a którą wybrać jeśli przewoźnik daje taką możliwość?Niżej prezentujemy krótki informator, który charakteryzuje po kolei, każdy z dostępnych rodzajów odprawy .

Czym jest odprawa biletowo-bagażowa?

Odprawa pasażerska to proces zgłoszenia się na lotnisku Werona - Budapeszt w dniu lotu, podczas którego pasażer dostaje kartę pokładową oraz nadaje bagaż rejestrowany. W zależności od typu odprawy podróżujący jest zobowiązany do stawienia się znacząco wcześniej, aby przejść przez wszystkie formalności.

Odprawa tradycyjna

Powszechną odprawą jest odprawa tradycyjna, gdzie całość odbywa się na lotnisku, z którego wylatuje samolot do Werona - Budapeszt. Po przybyciu na lotnisko należy znaleźć odpowiednią punkt odpraw (check-in) przypisaną do Twojego numeru lotu. Przy punkcie odpraw sprawdzone zostaną Twoje dokumenty, takie jak: paszport lub dowód osobisty, kod rezerwacji biletu przez Internet lub bilet kupiony przy kasie biletowej. Poza tym będziesz mógł zważyć i nadać swoją walizkę, jako bagaż główny, który zostanie przetransportowany przez załogę lotu do luku samolotu. Po sprawdzeniu dokumentów i odprawieniu bagażu otrzymasz kartę pokładową, uprawniającą do wejścia na pokład. Po odprawie biletowo-bagażowej należy przejść do bramki, gdzie każdy pasażer poddany jest kontroli bezpieczeństwa. W trakcie takiej kontroli każdy podróżujący musi odłożyć do pojemnika wszystkie przedmioty metalowe i elektroniczne,jakie przewozi w bagażu kabinowym, a także okrycie wierzchnie jeśli zabiera ze sobą. Gdy kontrola bezpieczeństwa dobiegnie końca możesz udać się do specjalnej bramki (gate), skąd następuje wejście na pokład. Godzina wejścia na pokład znajduje się również na karcie pokładowej, a w odpowiednim czasie personel lotniska poinformuje o gotowości przyjęcia podróżnych na pokład samolotu.

Samodzielna odprawa na lotnisku

Większość lotnisk międzynarodowych posiada urządzenia do samodzielnej odprawy biletowo-bagażowej, tzw. self-service check-in machine. Jeśli jesteś już wprawiony z zasadami obowiązującymi przed wylotem i chcesz uniknąć stania w kolejce do odprawy, możesz z nich skorzystać. Na samym początku sprawdź na stronie lotniska Werona - Budapeszt czy taki automat jest dostępny i w której części lotniska się znajduje oraz czy odprawa obejmuje zarówno bagaż kabinowy, jak i bagaż główny. Wprowadź do urządzenia dane z dokumentu tożsamości, którego użyłeś do rezerwacji biletu na lot oraz kod potwierdzenia rezerwacji. Po weryfikacji wprowadzonych informacji otrzymasz wydrukowaną kartę pokładową. Zabierz ze sobą, aby móc wejść do samolotu. Jeśli masz możliwość odprawić swój bagaż,dodatkowo urządzenie do odprawy wydrukuje przywieszkę do oklejenia bagażu. Taki bagaż z oznaczeniem należy zostawić w punkcie zrzutu bagażu (baggage drop-off point). Samodzielna odprawa na lotnisku jest całkowicie bezpłatna.

Odprawa przez Internet

W czasach, gdy ludzie wiele spraw załatwiają przez Internet przewoźnicy również wychodzą na przeciw wymaganiom potencjalnych pasażerów. Poza możliwością kupienia biletu bez obowiązku stania w kolejce do kasy biletowej, możemy odprawić się przed wylotem przez Internet. Taka odprawa odbywa się za pomocą formularza internetowego, który generuje się na stronie wybranego przewoźnika, zazwyczaj uruchamiana jest parę dni przed wylotem. Po wprowadzeniu wymaganych danych, musimy wydrukować kartę pokładową, którą zabieramy ze sobą w dniu wylotu.  Jeśli będziesz lecieć z bagażem rejestrowanym również na stronie przewoźnika możesz nadać mu numer, wydrukować naklejkę  i przykleić na walizkę. Niemniej jednak w dniu podróży obowiązuje Cię stawienie się do standardowej odprawy bagażowej, jeśli nadajesz bagaż, w celu kontroli poprawności danych oraz procedur bezpieczeństwa. Po dokonaniu odprawy internetowej, aby wejść do samolotu podróżujący musi mieć ze sobą wydrukowane w czarnym kolorze karty pokładowe. Każda karta musi być wydrukowana tak, aby jedna strona kartki pozostała niezadrukowana. Najważniejsze jest, aby mieć ze sobą prawidłowe dokumenty, którymi posługiwałeś się przy odprawie.