X
Ładowanie...

Tanie loty Werona Sztokholm

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Werona Sztokholm

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Werona Sztokholm

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Werona Sztokholm

Przewodnik po lotach Werona Sztokholm

Sprzedaż biletu lotniczego innemu podróżnemu – czy to możliwe?

Zarezerwowałeś bilet w tanich lotach  Werona - Sztokholm kilka tygodni przed podróżą, ale przed wylotem stało się coś złego i nie możesz polecieć? W pierwszym odruchu myślisz: „odsprzedać komuś”. Dowiedz się, czy to możliwe i co trzeba zaplanować.

Sprzedaż biletu lotniczego

Linie lotnicze, zarówno tanie loty Werona - Sztokholm, jak i tradycyjne, mają w regulaminie sprzedaż biletu innemu pasażerowi. Ale jest parę warunków. Należy zaznaczyć, że są to bilety przypisane do konkretnego podróżnego, dlatego jest na nich nadrukowane twoje dane. Z tego powodu bilet trzeba odsprzedać z dużym wyprzedzeniem czasowym i zrobić to oficjalnie.

Odsprzedanie lub odstąpienie biletu należy zrobić za pośrednikiem przedstawiciela przewoźnika chociażby kilka dni wcześniej. Wtedy musi nastąpić przebukowanie biletu i przypisanie go do innego turysty. Jest to związane rzecz jasna z dodatkową opłatą, która niestety nie jest zbyt niska.

Rezygnuj z biletu bez utraty pieniędzy

Jeżeli nie znajdziesz kogoś, kto odkupiłby niepotrzebny bilet, bywa tak, że podróż po prostu przepadnie, podobnie jak wpłacone pieniądze. Ale możesz zmniejszyć zagrożenie.

Polisa ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z biletu to wspaniałe rozwiązanie. Można je wykupić podczas rezerwowania biletów. To rozwiązanie chroni cię, jeśli przydarzy się jakiś wypadek, czyli dla przykładu ze względu na problemy zdrowotne lub rodzinne, uda ci się bez dodatkowych kosztów odwołać wyjazd. Regularne linie lotnicze i tanie loty Werona - Sztokholm nie zażądają od ciebie żadnych kosztów, a towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaci ci koszt biletu.

Linie lotniecze

Obowiązkowo sprawdź, jakie linie lotnicze obsługują trasę Werona - Sztokholm