X
Ładowanie...

Tanie loty Werona Wuhan

już od 2672 zł
27 maj 03 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wuhan

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wuhan
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
08 lis (pią)
British Airways
Wuhan
15 lis (pią)
British Airways
Warszawa
08 lis (pią)
British Airways
Wuhan
16 lis (sob)
British Airways
Warszawa
08 lis (pią)
British Airways
Wuhan
19 lis (wto)
British Airways
Warszawa
10 lis (nie)
British Airways
Wuhan
18 lis (pon)
British Airways
Warszawa
10 lis (nie)
British Airways
Wuhan
19 lis (wto)
British Airways
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Werona Wuhan

Przewodnik po lotach Werona Wuhan

Bagaż dziecięcy-wskazówki dla lecących na trasie Werona - Wuhan

To czy dziecko może posiadać swój bagaż podręczny określa organizator lotu, z którym podróżujesz do Werona - Wuhan. Głównie to kwestia wieku dziecka oraz linii lotniczych, z którymi lecisz. Jeśli  podróżujesz z niemowlakiem w wieku do drugiego roku życia znaczna część przewoźników zwiększa przysługujący limit maksymalnej wagi bagażu kabinowego opiekuna w zamian za brak możliwości odprawienia dodatkowego bagażu głównego zaadresowanego na imię i nazwisko niemowlaka. Gdy pociecha ukończy drugi rok życia przysługuje mu zarówno bagaż podręczny oraz bagaż główny a warunki jego transportu są tożsame, jak dla osoby dorosłej na danej trasie do Werona - Wuhan. Niektórzy przewoźnicy akcesoria niemowlęce odliczają od limitu wagowego i wymiarowego na bagaż opiekuna. Bez dodatkowych opłat na pokład masz prawo wziąć wózek spacerówkę, który nie jest liczony do bagażu podręcznego. Wózka nie nadawaj podczas odprawy bagażowej  tylko oddaj załodze zaraz przed wejściem do samolotu Werona - Wuhan. Wózek ułatwi poruszanie się z niemowlakiem po lotnisku Werona, jak i po lotnisku docelowym w Wuhan. Jeśli dana linia lotnicza narzuca przewóz dziecka w foteliku samochodowym zazwyczaj nie nalicza za niego opłat ale może doliczyć jego wymiary do bagażu podręcznego rodzica. Inne przedmioty dziecięce nie służące bezpośrednio do przewozu dziecka należy nadać jako dodatkowy bagaż rejestrowany według taryfy cenowej ustalonej przez linie lotnicze. Zarówno w przypadku podróży dorosłego, jak i w przypadku lotu z dzieckiem rodzica obowiązują ograniczenia w przewozie żywności oraz płynów. Wyjątkiem jest pokarm dla dziecka, w tym płyny, które masz prawo wziąć do samolotu. Nie podlegają one standardowym ograniczeniom przewozu płynów i żywności, jednak muszą zostać zgłoszone oraz poddane kontroli w czasie odprawy bagażowej.