X
Ładowanie...

Tanie loty Wiedeń Ateny

już od 170 zł
29 sty 05 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wiedeń Ateny

Bilety lotnicze Wiedeń Ateny

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wiedeń
31 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Ateny
05 kwi (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Wiedeń
18 lut (wto)
Laudamotion
Lot bezpośredni
Ateny
21 lut (pią)
Laudamotion
Lot bezpośredni
Wiedeń
20 lut (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Ateny
24 lut (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Wiedeń
20 lut (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Ateny
26 lut (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Wiedeń
19 lut (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Ateny
20 lut (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wiedeń Ateny

Przewodnik po lotach Wiedeń Ateny

Co wchodzi w kwotę za przelot Wiedeń - Ateny?

Kiedy znajdziemy bilet na lot Wiedeń - Ateny rzeczywiście w niskiej kwocie to przeważnie nie zastanawiamy się, co weszło w jego skład. Z pewnością inaczej to wygląda, gdy te opłaty są już większe. Ale, bez względu na wartość danego lotu Wiedeń - Ateny, musimy wiedzieć za co będziemy płacić. Jednocześnie wiedząc, że ceny poszczególnych elementów, będą się różniły pomiędzy sobą, w zależności od konkretnych linii lotniczych.

Zamawiając przelot Wiedeń - Ateny za co przede wszystkim płacimy

Jeżeli już zdecydowaliśmy, że pragniemy skorzystać z oferty, jaką mają tanie loty Wiedeń - Ateny, to jest moment aby się dopytać, za co konkretnie płacimy. Wówczas sami będziemy mieli przeświadczenie, że rzeczywiście jest tutaj wiele różnych płatności, które być muszą i nie będziemy się dziwić cenom, które przychodzi nam zapłacić za przelot Wiedeń - Ateny. Przede wszystkim w skład biletu, zalicza się opłata dla linii lotniczych, za wykonywaną usługę. Jest ona zróżnicowana, ponieważ linie lotnicze same ją określają. W dodatku także, zgadzając się na lot Wiedeń - Ateny musimy ponieść koszty lotniskowe. Są one opłatą za szansę skorzystania z budynków danego lotniska. Nie każdy wie, że niektóre państwa ustanawiają podatek, za szansę skorzystania z ich przestrzeni powietrznej. Te opłaty też muszą być ponoszone przez tanie loty Wiedeń - Ateny a to są podatki rządowe. Jeżeli nasz bilet będzie wystawiany przez agenta i on ma się zajmować naszą opłatą na lot Wiedeń - Ateny, to także opłata agencyjna będzie wchodziła w skład tego biletu.

Jednak to nie wszystkie wpłaty za przelot Wiedeń - Ateny

Jeśli zamówiliśmy tanie loty Wiedeń - Ateny, to musimy sobie zdawać fakt z tego, że doliczane mogą być płatności dodatkowe. Za płacenie przelewem albo kartą kredytową będzie nakładana opłata transakcyjna. Płatność za bagaż rejestrowany, jeśli taki ze sobą zabieramy, a również doliczana jest przeważnie opłata za odprawę na lotnisku. Co więcej, bez względu na to ile będzie trwać dany lot i czy będzie to najkrócej trwająca propozycja , musimy wpłacić za: wzięcie sprzętu sportowego, posiłki na pokładzie poza tym przyniesionym przez siebie, ubezpieczenie, wybranie tego odpowiedniego miejsca. Ale te opłaty będą nas dotyczyły jedynie wówczas, gdy zdecydujemy się na tanie loty Wiedeń - Ateny. Oczywiście nie wszystkie będą obowiązkowe, jeżeli nie są nam potrzebne, to nie będziemy ponosić takich kosztów.

Trzeba zobaczyć, które opłaty wchodzą w cenę naszego biletu na przelot Wiedeń - Ateny. Może się okazać, że wówczas łatwiej będzie nam się pogodzić ze świadomością, że będzie to taka a nie inna kwota.