X
Ładowanie...

Tanie loty Wiedeń Ateny

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
08 cze 15 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wiedeń Ateny

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Wiedeń Ateny

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Wiedeń Ateny

Przewodnik po lotach Wiedeń Ateny

Co wchodzi w kwotę za przelot Wiedeń - Ateny?

Kiedy znajdziemy bilet na lot Wiedeń - Ateny rzeczywiście w niskiej kwocie to przeważnie nie zastanawiamy się, co weszło w jego skład. Z pewnością inaczej to wygląda, gdy te opłaty są już większe. Ale, bez względu na wartość danego lotu Wiedeń - Ateny, musimy wiedzieć za co będziemy płacić. Jednocześnie wiedząc, że ceny poszczególnych elementów, będą się różniły pomiędzy sobą, w zależności od konkretnych linii lotniczych.

Zamawiając przelot Wiedeń - Ateny za co przede wszystkim płacimy

Jeżeli już zdecydowaliśmy, że pragniemy skorzystać z oferty, jaką mają tanie loty Wiedeń - Ateny, to jest moment aby się dopytać, za co konkretnie płacimy. Wówczas sami będziemy mieli przeświadczenie, że rzeczywiście jest tutaj wiele różnych płatności, które być muszą i nie będziemy się dziwić cenom, które przychodzi nam zapłacić za przelot Wiedeń - Ateny. Przede wszystkim w skład biletu, zalicza się opłata dla linii lotniczych, za wykonywaną usługę. Jest ona zróżnicowana, ponieważ linie lotnicze same ją określają. W dodatku także, zgadzając się na lot Wiedeń - Ateny musimy ponieść koszty lotniskowe. Są one opłatą za szansę skorzystania z budynków danego lotniska. Nie każdy wie, że niektóre państwa ustanawiają podatek, za szansę skorzystania z ich przestrzeni powietrznej. Te opłaty też muszą być ponoszone przez tanie loty Wiedeń - Ateny a to są podatki rządowe. Jeżeli nasz bilet będzie wystawiany przez agenta i on ma się zajmować naszą opłatą na lot Wiedeń - Ateny, to także opłata agencyjna będzie wchodziła w skład tego biletu.

Jednak to nie wszystkie wpłaty za przelot Wiedeń - Ateny

Jeśli zamówiliśmy tanie loty Wiedeń - Ateny, to musimy sobie zdawać fakt z tego, że doliczane mogą być płatności dodatkowe. Za płacenie przelewem albo kartą kredytową będzie nakładana opłata transakcyjna. Płatność za bagaż rejestrowany, jeśli taki ze sobą zabieramy, a również doliczana jest przeważnie opłata za odprawę na lotnisku. Co więcej, bez względu na to ile będzie trwać dany lot i czy będzie to najkrócej trwająca propozycja , musimy wpłacić za: wzięcie sprzętu sportowego, posiłki na pokładzie poza tym przyniesionym przez siebie, ubezpieczenie, wybranie tego odpowiedniego miejsca. Ale te opłaty będą nas dotyczyły jedynie wówczas, gdy zdecydujemy się na tanie loty Wiedeń - Ateny. Oczywiście nie wszystkie będą obowiązkowe, jeżeli nie są nam potrzebne, to nie będziemy ponosić takich kosztów.

Trzeba zobaczyć, które opłaty wchodzą w cenę naszego biletu na przelot Wiedeń - Ateny. Może się okazać, że wówczas łatwiej będzie nam się pogodzić ze świadomością, że będzie to taka a nie inna kwota.