X
Ładowanie...

Tanie loty Wiedeń Bourgas

już od

04 sie 11 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wiedeń Bourgas

Bilety lotnicze Wiedeń Bourgas

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wiedeń Bourgas

Przewodnik po lotach Wiedeń Bourgas

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej zastanawia nowicjuszy, to nie tyle lot, ale samo odprawa i poruszanie się po lotnisku. Tłumy, gwar, nowa sytuacja – to przecież trudne doświadczenie. Dowiedz się, czego możesz się obawiać podczas pierwszego lotu i jak można się do tego przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa nie jest wcale przerażająca. Najbardziej istotne, by mieć przy sobie wszystkie dokumenty. Jeśli przemieszczasz się do krajów europejskich, niezbędny jest jedynie dowód osobisty. Wszystkie linie, również tanie loty Wiedeń - Bourgas, wydają bilety elektroniczne. Nie trzeba nic drukować, potrzebne jest jedynie potwierdzenie rezerwacji.

Podczas odprawy prześwietlony zostanie zabrany bagaż podręczny, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Obsługa lotniska czasami musi poprosić cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Włóż do kosza , który znajduje się na taśmie wszelkie drobiazgi, które masz w kieszeniach, połóż tam również neseser, płaszcz czy szalik.

Sposób zapakowania bagażu do tanich lotów Wiedeń - Bourgas

Tanie loty najczęściej pozwalają zabrać wyłącznie bagaż podręczny. Nie bój się – jest on wystarczająco przestronny, że na pewno się do niego pomieścisz. Jednakze warto każdą sprawę przemyśleć tak, by bagaż bez problemu został poddany kontroli, a cała wieża ciasno zrolowanych bluzek nie była zburzona.

Na szczycie zapakuj wszystkie dokumenty – i tak trzeba będzie je zaprezentować przy odprawie. Zapakuj wszystko tak, by pod ręką znajdowała się również kosmetyczka ze wszystkimi kosmetykami. Specyfiki przelej do plastikowych buteleczek. Na wierzchu walizki warto położyć także butelki z napojami. Jeśli obsługa samolotu wycofa jeden z produktów, nie będzie potrzeby burzyć starannie upakowanego bagażu. Żeby się przed tym uchronić, wcześniej sprawdź, co można zabrać do środka w tanich lotach Wiedeń - Bourgas.