X
Ładowanie...

Tanie loty Wiedeń Chania

już od 555 zł
24 paź 31 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Chania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Chania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
24 kwi (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
01 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
26 kwi (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
10 maj (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
17 maj (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
24 maj (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
20 lis (śro)
Aegean Air
Chania
27 lis (śro)
Aegean Air
Warszawa
20 lis (śro)
Aegean Air
Chania
28 lis (czw)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wiedeń Chania

Przewodnik po lotach Wiedeń Chania

Ciężarna kobieta w podróży Wiedeń -Chania- porady dla podróżujących ciężarnych

Jesteś w ciąży, ale planujesz lot Wiedeń - Chania i zastanawiasz się czy Twój stan błogosławiony nie będzie przeszkodą do odbycia wyjazdu? Ponżejprezentujemynajistotniejsze porady na temat podróżowania samolotem w trakcie ciąży.

Który moment jest najlepszy na podróż samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia lekarzy

Na ogół stan błogosławiony nie jest przeciwwskazaniem do latania samolotem, niemniej jednak wszystko jest zależne od stanu zdrowia kobiety oraz kierunku podróży, bo np. na niektórych trasach Wiedeń -Chania - są jednak ważne ograniczenia, których trzeba przestrzegać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie poważnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Ginekolodzytwierdzą, że największe ryzyko dla rozwoju dziecka występuje do 13 tygodnia ciąży, ze względu na szybkie zmiany ciśnienia w trakcie lotu. Następnym terminem kiedy loty nie jest rekomendowane to czas ostatnich tygodni przed rozwiązaniem. Przede wszystkim wiąże się to ryzykiem uszkodzenia płodu, przedwczesnym porodem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno zaznaczony brzuch. Jeśli lot nie może ulec przesunięciu należy przypomnieć, że kobieta po 34 tygodniu może nie być wpuszczona do samolotu - (tego typu regulacje posiada większość linii lotniczych), a także musi posiadać zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do odbycia podróży.Według opinii lekarzy,najlepszym momentem na lot jest drugi trymestr, ponieważ wtedy latanie nie jest w stanie zagrozić zdrowiu rozwijającego się maluszka, a przyszła mama nie musi przedstawiać zaświadczeń o tygodniu ciąży.

Praktyczne wskazówki, aby komfortowo odbyć podróż będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Wiedeń -Chania był jak najbardziej znośny? Jeśli przewoźnik daje możliwość wyboru miejscówki zajmij te usytuowane koło przejścia. Ułatwi Ci to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzuszka o fotele przed Tobą.Warto też co jakiś czas wstać i poruszać się, w miarę możliwości zmieniać pozycję, pić wodę mineralną oraz wybrać na podróż niekrępującą ruchów odzież. Bardzo ważne jest prawidłowe zapięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli sprawia Ci to problem zawsze masz prawo poprosić o pomoc załogę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz wypożyczyć przed lotem.