X
Ładowanie...

Tanie loty Wiedeń Fuerteventura

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Wiedeń Fuerteventura

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Wiedeń Fuerteventura

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Wiedeń Fuerteventura

Przewodnik po lotach Wiedeń Fuerteventura

Klasa biznes - luksus w podróży

Urlop to czas ładowania akumulatorów i zwiedzania nieznanych regionów. Interesują Cię loty na trasie Wiedeń - Fuerteventura? Jeśli marzysz o luksusie na pokładzie samolotu, sprawdź, co czeka Cię w klasie biznes! Jakie udogodnienia czekają na podróżnych?

Dostęp do minibarku i wyśmienite posiłki

Udogodnienia są rzecz jasna uzależnione od konkretnych linii lotniczych. Z reguły w samolocie są szerokie fotele z rozkładanymi siedzeniami, a stewardesy serwują gościom najdroższe trunki oraz koktajle owocowe czy przekąski. Pasażerowie mają również dostęp do minibarku, w którym znajdują się rozmaite trunki. Najwyższe standardy spełnia również wystrój wnętrza w samolocie, fotele wykończone są delikatną skórą, często można spotkać dodatki z kości słoniowej czy drewna, co potęguje wrażenie luksusu. Jakie rozrywki przewidziano w klasie biznes? Podróżni mogą korzystać z ekranów wbudowanych w oparcia foteli, a oglądanie filmów umila dźwięk w systemie surround.

Saloniki na lotnisku i większy limit bagażowy

Chcesz odbyć lot Wiedeń - Fuerteventura w klasie biznes? Będziesz zadowolony z posiłków serwowanych podawanymi na pokładzie - o ich przygotowanie dbają znani kucharze. Posiłki serwowane na eleganckiej porcelanie, a ich walory smakowe spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających podróżnych. To oczywiście nie wszystkie luksusy, na które mogą liczyć pasażerowie klasy biznes - warto również wspomnieć o specjalnych poczekalniach na lotnisku, w których mogą oni czekać na lot. Kolejną zaletą jest też możliwość zabrania ze sobą większej ilości walizek. Marzysz o podróży Wiedeń - Fuerteventura na pokładzie klasy biznes? Pamiętaj, że luksusowe warunki w czasie lotu. Klienci za bilety zapłacą o wiele więcej niż w przypadku standardowej klasy.