X
Ładowanie...

Tanie loty Wiedeń Ibiza

już od 398 zł
25 lip 01 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wiedeń Ibiza

Bilety lotnicze Wiedeń Ibiza

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wiedeń
09 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ibiza
11 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
09 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ibiza
12 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
08 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ibiza
11 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
08 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ibiza
12 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
12 wrz (czw)
Vueling Airlines
Ibiza
19 wrz (czw)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wiedeń Ibiza

Przewodnik po lotach Wiedeń Ibiza

Zniszczenie lub opóźnienie bagażu rejestrowanego w samolocie

To zdecydowanie ogromna obawa wszystkich podróżujących – co może się stać, jeśli ich bagaż zostanie zniszczony lub po prostu zaginie? Spokojnie, linie lotnicze są na to przygotowane. Dowiedz się, co możesz zrobić, kiedy twój bagaż po prostu nie przyjedzie do ciebie na karuzeli.

Gdy bagaż jest zniszczony

W tanich lotach Wiedeń - Ibiza z reguły bierze się tylko bagaż podręczny, więc możesz go sprawdzać. Jeżeli samodzielnie zniszczysz walizkę lub torbę, nie masz prawa, by dochodzić się odszkodowania. W wypadku bagażu rejestrowanego, uszkodzonego w luku bagażowym postępowanie jest nieco inne.

Kiedy dostrzeżesz uszkodzenie bagażu, należy powiedzieć o tym obsłudze na lotnisku lub w najbliższym punkcie obsługi klienta twoich linii lotniczych. I tanie loty Wiedeń - Ibiza, i regularne linie gwarantują zwrot środków za uszkodzenia. Maksymalne odszkodowanie wynosi 1100 Euro. Jednakże wypłacona kwota jest znacznie mniejsza, jeżeli bagaż był nieprawidłowo spakowany.

Opóźniony bagaż w tanich lotach Wiedeń - Ibiza

Zagubienie przez przewoźnika bagażu rejestrowanego jest rzadkim przypadkiem, niemniej – może się także zdarzyć. W tej sytuacji też możesz liczyć na odszkodowanie. Dodatkowo, możesz liczyć na zwrócone koszty, które trzeba ponieść w związku z zakupami zastępczymi, kiedy czekasz na odnalezienie się zaginionego bagażu. Na wniesienie wniosku masz 21 dni.

Czasem może zdarzyć się także, że bagaż zostanie zaginiony i niestety stracisz wszystkie swoje rzeczy. Takie sytuacje zdarzają się rzadko, jednakże w związku z tym trzeba kupić dodatkową polisę. Ubezpieczenie tego typu trzeba zakupić na długo przed lotem, dla przykładu podczas rezerwowania biletów. Osłona bagażu jest typową częścią umowy ubezpieczenia. Oczywiście ma moc zarówno w tanich lotach Wiedeń - Ibiza, jak i standardowych liniach lotniczych.

Przewoźnicy

Obowiązkowo sprawdź, jakie linie lotnicze latają na trasie Wiedeń - Ibiza