X
Ładowanie...

Tanie loty Wiedeń Kavala

już od 1305 zł
04 cze 11 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Kavala

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Kavala
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
10 paź (śro)
Swiss
Kavala
16 paź (wto)
Aegean Air
Kraków
12 paź (pią)
Lufthansa
Kavala
16 paź (wto)
Aegean Air
Kraków
08 paź (pon)
Swiss
Kavala
15 paź (pon)
Aegean Air
Katowice
03 cze (nie)
Lufthansa
Kavala
12 cze (wto)
Aegean Air
Katowice
04 cze (pon)
Lufthansa
Kavala
11 cze (pon)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wiedeń Kavala

Przewodnik po lotach Wiedeń Kavala

Podczas przelotu Wiedeń - Kavala mamy określone prawa i obowiązki

Powinniśmy sobie zdać sprawę z tego, że w czasie przelotu Wiedeń - Kavala jak również i w różnych przypadkach, mamy swoje prawa, ale i obowiązki. Warto je poznać, jeszcze zanim wejdziemy do samolotu, tak żebyśmy potrafili z nich skorzystać, bo wówczas będziemy mieli gwarancję, że taki lot przeminie nam rzeczywiście bez problemów.

Poznajmy się z regulaminem linii lotniczych

Musimy mieć świadomość, że każdy z przewoźników ma własny kodeks, z którym musimy się poznać. Jeżeli nie będziemy się do niego stosować i będziemy lekceważyć polecenia stewardess, to możemy być usunięci, lub nie wpuszczeni na samolot Wiedeń - Kavala. Co więcej, nie będzie nam wtenczas przysługiwała rekompensata.

Co jeśli samolot Wiedeń - Kavala będzie spóźniony?

Jeśli nasz samolot Wiedeń - Kavala jest spóźniony, albo przesunięty na kolejny dzień, to przewoźnik ma obowiązek zapewnienia nam pożywienia, a nawet hotelu w sytuacji dłuższego oczekiwania. Przy locie anulowanym, musi nam wyszukać kolejne wygodne połączenie oraz pokryć konieczność jego zarezerwowania. Ta zasada obowiązuje również wtenczas, kiedy decydujemy się na tanie loty Wiedeń - Kavala, wyjątkiem będzie, jeśli w kodeksie który otrzymaliśmy do zaakceptowania, linie lotnicze zaznaczą inaczej.

Zagubiono nasz bagaż w czasie lotu Wiedeń - Kavala?

Jeśli okazał się być zgubiony nasz bagaż podczas lotu Wiedeń - Kavala to także należy nam się rekompensata. Nie będzie tu istotne, że zapłaciliśmy za przelot tak małą wartość . To do przewoźnika będzie należało właściwe zajęcie się naszym bagażem w czasie lotu i to oni za niego odpowiadają. Choć warto zakupić ubezpieczenie od zagubionego bagażu, ponieważ wtenczas nawet wykupując tanie loty Wiedeń - Kavala, mamy gwarancję, że cała ta sprawa zostanie załatwiona stosunkowo prędko.

Podczas podróży samolotem Wiedeń - Kavala mamy również obowiązki

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z faktu, że nie będzie istotne czy lecimy długą trasą czy być może zarezerwowaliśmy tą trwającą najkrócej . Podczas każdego przelotu mamy nie tylko prawa, ale także obowiązki. Zalicza się do nich pojawienie się na wyznaczoną godzinę na odprawę i okazanie niezbędnych dokumentów. Dokładne słuchanie załogi oraz zastosowanie się do jej poleceń. Jak również zastosowanie się do zasad, jakie mają tanie loty Wiedeń - Kavala w odniesieniu do rzeczy przewożonych w naszej walizce.

Jeżeli chcemy, żeby nasz lot Wiedeń - Kavala przeminął rzeczywiście przyjemnie. To przez cały czas powinniśmy myśleć o tym, że posiadamy swe prawa oraz muszą być one respektowane. Ale mamy też swoje obowiązki i musimy je wypełnić z należytym zaangażowaniem.