X
Ładowanie...

Tanie loty Wiedeń Las Palmas de Gran Canaria

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
26 kwi 03 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wiedeń Las Palmas de Gran Canaria

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Wiedeń Las Palmas de Gran Canaria

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Wiedeń Las Palmas de Gran Canaria

Przewodnik po lotach Wiedeń Las Palmas de Gran Canaria

Czego nie można przewozić w bagażu podręcznym- informator dla turystów

Jeśli wybierasz się w podróż Wiedeń - Gran Canaria samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny dowiedz się, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. W związku z rosnącym zagrożeniem ataków terrorystycznych przewoźnicy zdecydowali się wprowadzić zakazy w przewozie przedmiotów, które związane są z bezpieczeństwem pasażerów i obowiązują na lotniskach na całym świecie. Dlatego zanim spakujesz walizkę na lot Wiedeń - Gran Canaria poświęć odrobinę czasu na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Spis przedmiotów zakazanych, czyli czego nie możesz wnieść na pokład samolotu

Odgórne ustalenia wszystkich linii lotniczych w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju rzeczy są kategorycznie zakazane. Przede wszystkim należą do nich środki, które mogą zagrozić zdrowiu i życiu pasażerów i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń spiczasta, palna, a nawet śrut. Ponadto zakazuje się przewozu atrap broni, a także scyzoryków. Wyjątek stanowi broń sportowa o ile linie lotnicze nie zakazuje jej przewozu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u organizatora lotu przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i odprawiona jako bagaż sportowy rejestrowany. Warunki jakie taka sztuka broni musi spełnić, przeczytasz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są wybrane akcesoria kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu głównie o brzytwach, nożyczkach, a także strzykawkach z igłą. Niedozwolone jest także zabieranie na pokład substancji wybuchowych czy pirotechnicznych, takich jak petardy, gaz, płyny na bazie alkoholu lub amoniaku. Przed Tobą podróż lotem Wiedeń -Gran Canaria i planujesz zabrać ze sobą coś niestandardowego, polecamy skontaktować się z biurem obsługi linii lotniczej obsługującej Twój lot w celu ustalenia warunków transportu, ceny lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemności na lotnisku w dniu wyjazdu. Do samolotu nie można też wnosić określonych produktów toksycznych, takich jak sprężone gazy czy substancje korozyjne. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Obostrzenia dotyczą również limitu na przewóz płynów. W bagażu podręcznym masz prawo jednorazowo przewieźć 1 litr płynów rozlanych do pojemników o maksymalnej pojemności 100 ml.

Wyjątki w przewozie, jakie wzięli pod uwagęprzewoźnicy.

Co w sytuacji, gdy osoby planujące lot Wiedeń - Gran Canaria muszą zabrać ze sobą środki medyczne lub inne akcesoria medyczne? Z reguły linie lotnicze nie zabraniają ich przewozu, jednak powinny być przewożone w bagażu odprawianym. Wyjątek stanowią lekarstwa na choroby przewlekłe, które są niezbędne pasażerowi podczas podróży. Należą do nich między innymi preparaty wydawane z przepisu lekarza, preparaty ogólnodostępne - syropy, krople do oczu, spray do nosa, roztwór soli fizjologicznej, jak również inhalator.

Sprawdź linie lotnicze kursujące na trasie Wiedeń - Gran Canaria: