X
Ładowanie...

Tanie loty Wiedeń Las Palmas

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
06 gru 13 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wiedeń Las Palmas

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Wiedeń Las Palmas

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wiedeń Las Palmas

Przewodnik po lotach Wiedeń Las Palmas

Czego nie można przewozić w bagażu podręcznym- informator dla turystów

Jeśli wybierasz się w podróż Wiedeń - Gran Canaria samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny dowiedz się, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. W związku z rosnącym zagrożeniem ataków terrorystycznych przewoźnicy zdecydowali się wprowadzić zakazy w przewozie przedmiotów, które związane są z bezpieczeństwem pasażerów i obowiązują na lotniskach na całym świecie. Dlatego zanim spakujesz walizkę na lot Wiedeń - Gran Canaria poświęć odrobinę czasu na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Spis przedmiotów zakazanych, czyli czego nie możesz wnieść na pokład samolotu

Odgórne ustalenia wszystkich linii lotniczych w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju rzeczy są kategorycznie zakazane. Przede wszystkim należą do nich środki, które mogą zagrozić zdrowiu i życiu pasażerów i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń spiczasta, palna, a nawet śrut. Ponadto zakazuje się przewozu atrap broni, a także scyzoryków. Wyjątek stanowi broń sportowa o ile linie lotnicze nie zakazuje jej przewozu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u organizatora lotu przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i odprawiona jako bagaż sportowy rejestrowany. Warunki jakie taka sztuka broni musi spełnić, przeczytasz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są wybrane akcesoria kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu głównie o brzytwach, nożyczkach, a także strzykawkach z igłą. Niedozwolone jest także zabieranie na pokład substancji wybuchowych czy pirotechnicznych, takich jak petardy, gaz, płyny na bazie alkoholu lub amoniaku. Przed Tobą podróż lotem Wiedeń -Gran Canaria i planujesz zabrać ze sobą coś niestandardowego, polecamy skontaktować się z biurem obsługi linii lotniczej obsługującej Twój lot w celu ustalenia warunków transportu, ceny lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemności na lotnisku w dniu wyjazdu. Do samolotu nie można też wnosić określonych produktów toksycznych, takich jak sprężone gazy czy substancje korozyjne. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Obostrzenia dotyczą również limitu na przewóz płynów. W bagażu podręcznym masz prawo jednorazowo przewieźć 1 litr płynów rozlanych do pojemników o maksymalnej pojemności 100 ml.

Wyjątki w przewozie, jakie wzięli pod uwagęprzewoźnicy.

Co w sytuacji, gdy osoby planujące lot Wiedeń - Gran Canaria muszą zabrać ze sobą środki medyczne lub inne akcesoria medyczne? Z reguły linie lotnicze nie zabraniają ich przewozu, jednak powinny być przewożone w bagażu odprawianym. Wyjątek stanowią lekarstwa na choroby przewlekłe, które są niezbędne pasażerowi podczas podróży. Należą do nich między innymi preparaty wydawane z przepisu lekarza, preparaty ogólnodostępne - syropy, krople do oczu, spray do nosa, roztwór soli fizjologicznej, jak również inhalator.

Sprawdź linie lotnicze kursujące na trasie Wiedeń - Gran Canaria: