X
Ładowanie...

Tanie loty Wiedeń Maribor

już od 1814 zł
27 maj 03 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Maribor

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Maribor
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
03 wrz (wto)
Adria Airways
Maribor
05 wrz (czw)
Adria Airways
Warszawa
03 wrz (wto)
Adria Airways
Maribor
06 wrz (pią)
Adria Airways
Warszawa
21 maj (wto)
Adria Airways
Maribor
25 maj (sob)
Adria Airways
Warszawa
21 maj (wto)
Adria Airways
Maribor
27 maj (pon)
Adria Airways
Warszawa
21 maj (wto)
Adria Airways
Maribor
28 maj (wto)
Adria Airways
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wiedeń Maribor

Przewodnik po lotach Wiedeń Maribor

Pierwsza podróż samolotem - poradnik dla turysty

Lot samolotem może być wyjątkowo stresujący, zwłaszcza dla pasażerów, którzy jeszcze nie mieli okazji wzbić się w przestworza. Kupiłeś bilety na swój pierwszy lot Wiedeń - Maribor i chcesz upewnić się, że wszystko przebiegnie bez problemu? Przeczytaj nasz poradnik, a dowiesz się wszystkiego, co może się przydać w czasie lotu.

Odprawa biletowo-bagażowa

Odprawa to proces, w czasie którego turyści nadają bagaże główne, a także uzyskują od obsługi dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Żeby wszystko przebiegło zgodnie z planem, trzeba pojawić się na lotnisku około 2,5 godziny przed odlotem. Jak wygląda odprawa? Turyści muszą przygotować dokumenty (paszport lub dowód osobisty) i udać się do odpowiedniej bramki. W tym momencie następuje zdanie bagażu przewożonego w luku, a podróżny może przejść kontrolę bezpieczeństwa, w czasie której weryfikowana jest m.in. walizka podręczna.

Przedmioty, których nie wniesiesz na pokład

Właśnie szykujesz się do lotu Wiedeń - Maribor i myślisz o tym, jakie przedmioty nie mogą być przewożone na pokładzie? Według regulaminów linii lotniczych zakazane są rzeczy stanowiące potencjalne zagrożenie, np. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - nożyczki, golarki, strzykawki z igłą, a także artykuły sportowe - deskorolki czy sprzęt do jazdy konnej. Do samolotu nie wniesiesz też broni, nożyczek, golarek, czy pilniczków do paznokci.

O czym jeszcze należy pamiętać

Przed Tobą lot Wiedeń- Maribor? Zwróć uwagę na to, że obsługa może wyprosić z pokładu osoby znajdującej się pod wpływem alkoholu oraz osób, które stanowią zagrożenie dla innych podróżnych. A co z overbookingiem, czyli sytuacją, w której linie lotnicze sprzedadzą więcej biletów niż przewidziano miejsc. Także wtedy załoga może wyprosić z samolotu niektórych klientów, jednak linie lotnicze są wówczas zobligowane do zwrotu kosztów.