X
Ładowanie...

Tanie loty Wiedeń Pristina

już od 1344 zł
04 lis 11 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Pristina

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Pristina
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Genewa
07 lis (sob)
Swiss
Pristina
14 lis (sob)
Swiss
Genewa
07 lis (sob)
Swiss
Pristina
12 lis (czw)
Swiss
Genewa
10 lis (wto)
Swiss
Pristina
15 lis (nie)
Swiss
Genewa
08 lis (nie)
Pegasus Airline
Pristina
13 lis (pią)
Pegasus Airline
Genewa
07 lis (sob)
Swiss
Pristina
13 lis (pią)
Swiss
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wiedeń Pristina

Przewodnik po lotach Wiedeń Pristina

Osoba niepełnosprawna w czasie lotu Wiedeń - Pristina – co należy wiedzieć?

Nie tylko w pełni sprawni podróżni wybierają samolot w charakterze środka i dokonują rezerwacji na tanie loty Wiedeń - Pristina, także niepełnosprawni korzystają z komfortu, jaki zapewnia podróż powietrzna. Warto się dowiedzieć, jakie prawa ma osoba niepełnosprawna korzystająca z usług przewoźników lotniczych i o czym trzeba pamiętać przed rejsem.

Zaplanujmy rejs Wiedeń - Pristina tak, aby zagwarantować wygody i bezpieczeństwo osobie niepełnosprawnej

Nieistotne, czy wybieramy tanie loty Wiedeń - Pristina, czy połączenia rejsowych linii lotniczych, z pewnością możemy liczyć na udogodnienia zaprojektowane z myślą o osobach niepełnosprawnych. Jeśli niepełnosprawny podróżuje samotnie, może mieć zapewnioną specjalną asystę na terenie portu lotniczego, jak też w trakcie rejsu, jednakże fakt ten trzeba zgłosić jak najszybciej, najlepiej już w momencie dokonywania rezerwacji na tanie loty Wiedeń - Pristina. Przed dokonaniem rezerwacji dobrze jest zaznajomić się z zakresem usług, bo personel nie posiada uprawnień do wszystkich czynności. Z myślą o komforcie podróżnego, trzeba wybierać dogodne połączenia, na przykład te, które nie trwają zbyt długo. W serwisie FRU.pl bez trudu posprawdzamy, ile trwają wybrane rejsy .

Specjalne fotele na pokładzie

Już w momencie rezerwacji biletów na tanie loty Wiedeń - Pristina trzeba powiadomić linie lotnicze o specjalnych wymaganiach podróżnego, ponieważ dzięki temu będzie on miał zapewnioną właściwą opiekę. Na pokładzie samolotu są wyznaczone miejsca dla osób niepełnosprawnych. Na dodatek linie lotnicze dysponują specjalnym sprzętem, jak na przykład wózkiem inwalidzkim, jak też przewożą sprzęt należący do pasażera. Z powodu ograniczonej przestrzeni oraz sprzętu natychmiastowe poinformowanie przewoźnika o podróży osoby niepełnosprawnej okazuje się bardzo ważne. Przeważnie osoba towarzysząca niepełnosprawnemu ma zagwarantowane miejsce obok.

Pies przewodnik oraz sprzęt medyczny na pokładzie

Podróż podniebna może się osobom niepełnosprawnym wydawać stresująca, jednak linie lotnicze na pewno uczynią wszystko, by była ona dla podróżnego jak najbardziej dogodna. Jeżeli pasażer rezerwujący tanie loty Wiedeń - Pristina korzysta z pomocy psa przewodnika, zwierzę towarzyszy swojemu podopiecznemu na pokładzie i nie umieszcza się go w klatce czy bagażowym luku. Nie trzeba też stresować się bagażem, ponieważ wózek inwalidzki, kule czy balkonik nie stanowią części bagażu podręcznego i nie zmniejszają jego limitów.