X
Ładowanie...

Tanie loty Air France Wiedeń San Francisco

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Air France

Wiedeń San Francisco

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Air France Wiedeń San Francisco

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Air France Wiedeń San Francisco

Przewodnik po lotach Air France Wiedeń San Francisco

Odprawa na lotnisku

Lot samolotem Wiedeń - San Francisco linią Air France oznacza ogromny stres związany nie tylko z samym faktem wzbijania się w przestworza, ale również z koniecznością dokonania odprawy. Jak przebiega odprawa i na co należy się przygotować? Prezentujemy praktyczny przewodnik dla podróżnych.

Zdajemy bagaż główny

Przed Tobą lot Wiedeń - San Francisco linią Air France? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której podróżni nadają bagaże rejestrowane, a także uzyskują od obsługi karty pokładowe. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, bądź na miejscu już na 2 godziny przed startem. Najpierw należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport a także bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest nadanie bagażu głównego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności turysta otrzymuje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, która zawiera imię i nazwisko, numer lotu czy data odlotu.

Jak odbywa się kontrola bezpieczeństwa

Kolejnym krokiem będzie udanie się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się walizkę, którą przechodzi przez skaner. Podróżny musi także wyjąć metalowe przedmioty - chodzi głównie o klucze, monety czy sprzęty elektroniczne - smartfon, tablet i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. W niektórych sytuacjach konieczne okazuje się zdjęcie obuwia.

A może przez internet

Po przejściu przez kontrolę pasażer z bagażem podręcznym może w końcu spokojnie czekać na odlot. Po okazaniu karty pokładowej obsługa prosi o przejście do specjalnego rękawa lub busu przewożącego podróżnych do samolotu. Należy również podkreślić, że obecnie wielu przewoźników, np. obsługujących trasy Wiedeń - San Francisco pozwala przejść odprawę online, co bardzo upraszcza cały proces.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Salamanca Leksand

Tanie loty Bacau Linz

Tanie loty Mytilene Palma De Mallorca

Tanie loty Vestbjerg Inisheer

Tanie loty Sonderborg Bobadilla

Tanie loty Bukareszt Beja

Tanie loty Enontekio Apeldoorn

Tanie loty Koping Kalamata

Tanie loty Santander Patras

Tanie loty Sydney Pretoria