X
Ładowanie...

Tanie loty Wiedeń Santiago de Compostela

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 mar 10 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wiedeń Santiago de Compostela

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Wiedeń Santiago de Compostela

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Wiedeń Santiago de Compostela

Przewodnik po lotach Wiedeń Santiago de Compostela

Przygotowujemy się do wejścia na pokład – co warto wiedzieć o bagażu podręcznym oraz pozostałych przedmiotach wnoszonych do samolotu

To nieistotne, czy wybieramy tanie loty Wiedeń - Santiago De Compostela, czy latamy z rejsowym przewoźnikiem, powinniśmy wiedzieć, jak spakować bagaż podręczny i co możemy zabrać ze sobą na pokład. Wbrew pozorom: nie jest to proste, gdyż określone linie lotnicze miewają własne regulaminy, gdzie wskazują wymiar i wagę walizki podręcznej, jak też przedmioty, które dodatkowo można zabrać ze sobą. Na stronach www linii lotniczych z łatwością znajdziemy tego typu wskazówki, zatem możemy bez stresu przygotować się do rejsu Wiedeń - Santiago De Compostela.

Walizka podręczna z ograniczeniami

Trzeba zadbać, by przygotowany przez nas bagaż kabinowy nie przekraczał określonych wartości, gdyż w takim przypadku będziemy musieli płacić. To wyjątkowo ważne w wypadku, gdy zdecydujemy się na tanie loty Wiedeń - Santiago De Compostela, bo najtańsi przewoźnicy zazwyczaj za bagaż rejestrowany każą sobie dość drogo zapłacić. Przy kompletowaniu walizki należy też pamiętać, co można, a czego nie wolno wziąć na pokład. Pewne przedmioty, jak chociażby ostre przyrządy kosmetyczne czy większe pojemniki płynów albo środków myjących, nie mogą być umieszczane w walizce podręcznej, jednak możemy je umieścić w bagażu rejestrowanym. Wszelkie substancje płynne oraz półpłynne powinny zostać umieszczone w butelkach 100 ml, a potem umieszczone w przezroczystej torebce. Maksymalna ilość takich buteleczek to dziesięć sztuk.

Damska torba na pokładzie w czasie lotu Wiedeń - Santiago De Compostela

Podróżni decydujący się na pierwszy lot czasami zadają sobie pytanie, czy poza typową walizą podręczną mają prawo wziąć na pokład inne przedmioty: jak choćby damską torebkę, futerał z laptopem albo teczkę. Tutaj wiele zależy od regulaminu przewoźnika. Jeśli wybieramy tanie loty Wiedeń - Santiago De Compostela, z pewnością będziemy musieli wszystko pomieścić w ramach bagażu podręcznego, a torbę czy torebkę przewozić w walizce podręcznej. Tradycyjni przewoźnicy pozwalają na znaczniejszą swobodę, przez co poza walizką podręczną można wziąć jeszcze laptopa lub teczkę, a w niektórych przypadkach również koc bądź pelerynę. Większość tradycyjnych przewoźników zezwala też na wniesienie wyposażenia dla małego pasażera, np. spacerówki czy fotelika. Już na etapie planowania wyjazdu warto to sprawdzić. To nie mniej istotne, jak znalezienie taniego biletu czy wybranie rejsu Wiedeń - Santiago De Compostela, który pasuje nam pod kątem czasu podróży.