X
Ładowanie...

Tanie loty Wiedeń Santoryn

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
08 gru 15 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wiedeń Santoryn

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Wiedeń Santoryn

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Wiedeń Santoryn

Przewodnik po lotach Wiedeń Santoryn

Bagaż rejestrowany - wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Bagażu rejestrowanego nie wnosi się na pokład samolotu Wiedeń - Thira - transportowany się go w specjalnym luku bagażowym. Jakich rzeczy nie możemy do niego wkładać? Czy jest on płatny? Zapraszamy do przeczytania naszego poradnika!

Zgubienie bagażu a odpowiedzialność przewoźnika

Bagażu rejestrowanego nie zabieramy ze sobą na pokład - musimy dokonać jego odprawy. Można to zrobić na dwa sposoby - przekazanie personelowi przy odprawie biletowo-bagażowej lub nadanie samodzielnie. Skorzystałeś z pierwszej opcji? Pamiętaj, żeby zjawić się na lotnisku zdecydowanie wcześniej - ok. 2 godziny przed odlotem Wiedeń - Thira. Po oddaniu walizek odpowiedzialność za ich opóźnienie leży w rękach linii lotniczych - w razie utraty bagażu pasażer może nawet żądać odszkodowania.

Czego nie można przewozić w bagażu rejestrowanym?

Nie wiesz jakie przedmioty możesz spakować do bagażu rejestrowanego? Pamiętaj, że do walizki możesz włożyć zdecydowanie więcej niż do bagażu podręcznego, jednak nadal obowiązują pewne restrykcje. Przede wszystkim do bagażu rejestrowanego nie można pakować substancji, które mogą wywołać zagrożenie dla innych podróżnych - środków pirotechnicznych, substancji toksycznych, urządzeń wybuchowych lub ich imitacji, pojemników z gazem.

Opłaty związane z nadbagażem?

Wszystko uzależnione jest od linii lotniczych - pasażerowie podróżujący liniami typu low cost z reguły muszą za niego dopłacać. Przed Tobą lot Wiedeń - Thira i zależy Ci na tym, żeby zabrać dużą walizkę? Pamiętaj, że obowiązują limity wagowe, których nie można przekroczyć, bo inaczej zostanie naliczona dodatkowa opłata. W przypadku tradycyjnych przewoźników przeważnie koszt bagażu rejestrowanego jest wliczony w cenę biletu. Najlepiej jednak uprzednio zweryfikować regulamin przewoźnika, żeby uniknąć nieporozumień.