X
Ładowanie...

Tanie loty Wiedeń Sztokholm

już od 1527 zł
30 lip 06 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Austria Sztokholm

Bilety lotnicze Austria Sztokholm

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Graz
02 sie (czw)
Austrian Airlines
Sztokholm
05 sie (nie)
Lufthansa
Graz
02 sie (czw)
Lufthansa
Sztokholm
06 sie (pon)
Lufthansa
Graz
03 sie (pią)
Lufthansa
Sztokholm
06 sie (pon)
Lufthansa
Graz
03 sie (pią)
Lufthansa
Sztokholm
04 sie (sob)
Lufthansa
Graz
05 sie (nie)
SAS
Sztokholm
06 sie (pon)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wiedeń Sztokholm

Przewodnik po lotach Wiedeń Sztokholm

Wypożyczenie samochodu w czasie podróży Wiedeń - Sztokholm- o czym warto wiedzieć!Krótki poradnik dla podróżnych

Lecisz z partnerem lub partnerką w podróż Wiedeń - Sztokholm, a Twoim marzeniem jest zobaczenie jak największej ilości miejsc podczas całego pobytu? Jeśli masz dodatkowe fundusze, które możesz zainwestować w całą wycieczkę oraz masz ważne prawo jazdy, polecamy wynająć samochód na czas trwania podróży Wiedeń - Sztokholm. Możesz tego dokonać po wylądowaniu lub przed wyjazdem online za pomocą naszej strony internetowej FRU.PL w zakładce Usługi, która dobierze najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie według podanych parametrów przez Ciebie w formularzu. Z wynajmowaniem samochodu najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę tylko zrobić to z pewnym wyprzedzeniem, wtedy mamy większą szansę na wypożyczenie samochodu, które spełni wszystkie nasze oczekiwania. Wariant internetowy jest mniej stresujący, ponieważ uzupełniasz formularz w domu, z zapasem czasu na dokładne zapoznanie się z warunkami najmu auta, dlatego odpowiednio wcześniej warto rozważyć taką opcję.

Odbiór pojazdu

Przed podróżą Wiedeń - Sztokholm wydrukuj potwierdzenie rezerwacji i dane teleadresowe do wypożyczalni, z usług której skorzystamy. W przypadku problemów mogą okazać się niezbędne. Na miejscu przeczytaj umowę, którą podpiszesz. Trzeba sprawdzić czy nie różni się od oferty wykupionej przez Internet i czy umowa zawiera informacje o tych usługach, za które pobrana została opłata. Aby odebrać zarezerwowany samochód wymagane jest przedstawienie dokumentu, by potwierdzić tożsamość, może to być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Pojazd można odebrać, a potem pozostawić w wyznaczonym przez klienta miejscu. Nie musi to być, oczywiście, dwa razy to samo miejsce. W przypadku niektórych wypożyczalni podstawianie aut pod wskazany adres jest usługą dodatkowo płatną. Nie wszystkie wypożyczalnie są otwarte całodobowo, jednak po wcześniejszym ustaleniu jak najbardziej samochód można odebrać lub oddać nawet w porze nocnej. Przy odbiorze samochodu sprawdź stan techniczny pojazdu, a więc wszystkie widoczne zarysowania czy wgniecenia powinny zostać odnotowane przez pracownika zdającego samochód. Gdy podczas odbioru samochodu nie uczestniczy pracownik firmy, warto zrobić zdjęcia uszkodzeń, które będą pomocne w razie ewentualnych rozszczeń ze strony pośrednika.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wypożyczaniu auta?

Przede wszystkim trzeba dowiedzieć się o zasadach zwrotu paliwa i opłatach z tym związanych. Najczęściej pośrednicy wynajmujący samochody informują klienta o stanie baku i żadają takiej samej ilości w momencie zwrotu samochodu. W innym przypadku paliwo uzupełnia wypożyczalnia, jednak doliczy za to dodatkową opłatę. Najistotniejszym aspektem umowy jest kwestia ubezpieczenia. By czuć się bezpiecznie, powinniśmy mieć wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej -Third party insurance oraz AC i kradzieży -Theft insurance. Są one najczęściej zawarte w cenie wynajmu samochodu, ale w biurze wypożyczalni warto jeszcze dopytać o zakres ochrony takiej polisy ubezpieczeniowej.