X
Ładowanie...

Tanie loty Wiedeń Vientiane

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
08 paź 15 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wiedeń Vientiane

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Wiedeń Vientiane

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Wiedeń Vientiane

Przewodnik po lotach Wiedeń Vientiane

Lot  Wiedeń - Vientiane ze zwierzęciem na pokładzie

Planujesz lot Wiedeń - Vientiane i nie wiesz czy możesz zabrać ze sobą swojego psa na pokład samolotu? Poniżej przedstawiamy warunki jakie są wymagane do transportu zwierząt.

Niezbędna  zgoda  linii lotniczych

Przewóz pupila wymaga za każdym razem zgody linii lotniczych. Wynika to z zasad bezpieczeństwa lotu, ponieważ w samolocie może być tylko z góry ustalona liczba zwierząt. Niektóre tanie linie lotnicze oraz większość rejsowych linii lotniczych zezwalają na przewóz psów. Podczas rezerwacji lotu Wiedeń - Vientiane trzeba poinformować organizatora lotu o chęci wzięcia ze sobą pupila, tak aby linie lotnicze określił koszt oraz omówił warunki transportu.

Obligatoryjne dokumenty potrzebne do przewozu zwierzęcia

Przed wyjazdem sprawdź, że posiadasz wymaganne dokumenty, a Twój pupil spełnia kryteria do odbycia podróży.

Mikroczip

Nieliczne zwierzęta muszą mieć wpięty specjalny mikroczip a jego numer wpisany do paszportu.

Immunizacja

Koty oraz tchórzofretki muszą mieć szczepienie przeciwko wściekliźnie, a data immunizacji nie może być wcześniejsza niż data wpięcia mikroczipu.

Paszport

Pupile muszą mieć paszport wystawiony przez specjalistę weterynarii, który informuje o ważności immunizacji przeciwko wściekliźnie.

Przewóz pupila z Wiedeń do Vientiane

Zazwyczaj nieduże zwierzęta przewożone są na pokładzie samolotu w dedykowanym pojemniku oraz miejscu. Pojemnik musi być wystarczająco duży, tak aby pupil mógł wstać, kłaść się i ruszać się i swobodnie oddychać.

Pies przewodnik na pokładzie samolotu z Wiedeń do Vientiane

Wszyscy przewoźnicy zezwalają na lot osób niepełnosprawnych, niewidomych z psem przewodnikiem bez dodatkowych kosztów.Regulamin przewozu jest tożsamy, jak w przypadku przewozu innych zwierząt.