X
Ładowanie...

Tanie loty Wilno Almería

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Wilno Almería

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Wilno Almería

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Wilno Almería

Przewodnik po lotach Wilno Almería

Jak przygotować się do lotu ze zwierzakiem?

Czasami zwyczajnie to jedyne rozwiązanie – należy wziąć ze sobą zwierzaka do samolotu. Kiedy pozostawienie zwierzaka w domu nie jest możliwe, masz możliwość rzecz jasna przewieźć go samolotem. Jednak w tym przypadku jest dużo reguł i obostrzeń, o których trzeba pamiętać. Dowiedz się, jak przygotować się do rejsu ze zwierzakiem.

Psy i koty w tanich lotach Wilno - Almeria

Duża część linii lotniczych, także tanich lotów Wilno - Almeria, zezwala na przewożenie zwierząt. Zawsze jest to dodatkowo płatne. Polecieć może z tobą kot i pies, ewentualnie także tchórzofretka. Opłata i miejsce podróży zwierzęcia wynika z kilku aspektów, z reguły najważniejsza jest jego rozmiar. Niewielke zwierzaki, a więc takie, które razem z pojemnikiem ważą mniej niż 6 kg, mogą być transportowane na pokładzie. Cięższe będą musiały podróżować w luku bagażowym.

Wszystkie dokumenty i formalności

Przed podróżą najpierw musisz upewnić się, czy twój przyjaciel posiada wszystkie konieczne dokumenty. Najważniejsze jest to, że musi być zaczopowany. Wyłącznie w tym przypadku będzie mógł wejść na pokład samolotu.

Oczywiście istotne są także wszystkie obowiązkowe szczepienia. Pies musi być zaszczepiony przeciw wściekliźnie, a zaświadczenia o tym powinny znajdować się w jego dokumentach, wydawanych przez weterynarza.

Lot zwierzaka w tanich lotachWilno - Almeria

Zabierając zwierzę ze sobą do samolotu lub oddając je do luku bagażowego, koniecznie musisz zapewnić mu specjalną klatkę. Musi być dość duża, zatem typowe transporterki znajdujące się w sprzedaży w sklepach zoologicznych najczęściej się nie sprawdzają. Klatka musi być na tyle przestronna, by zwierzak mógł wewnątrz bezproblemowo wyprostować się i obrócić się.

Obowiązkowo zobacz, którzy przewoźnicy obsługują trasę Wilno - Almeria