X
Ładowanie...

Tanie loty Wilno Ateny

już od 188 zł
28 cze 05 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Ateny

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Ateny
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
11 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
18 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
14 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
29 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
15 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
30 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
12 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
19 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
25 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
29 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wilno Ateny

Przewodnik po lotach Wilno Ateny

Podczas podróży samolotem Wilno - Ateny trzeba stosować się do poleceń załogi lotu

Wchodząc do samolotu będziemy skazani w pewnym sensie na jego obsługę. Tu nie będziemy mogli o niczym samodzielnie zdecydować, a to oznacza, że powinniśmy się podporządkować informacjom, jakie okażą się być wysyłane w naszą stronę. Dlatego też, warto pamiętać o tym, że załoga samolotu Wilno - Ateny będzie dobrze przyuczona, potrafi w odpowiedni sposób reagować w nagłych sytuacjach, a jeżeli będziemy słuchać ich poleceń, to nic złego nie będzie miało prawa nam się przydarzyć.

Podczas lotu Wilno - Ateny zajmą się nami profesjonaliści

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że przewoźnicy dokładają starań, żeby ich personel był jak najlepiej wyszkolony. Dlatego do stewardess oraz stewardów należy zapewnienie nam bezpieczeństwa. Także jeśli wykupimy tanie loty Wilno - Ateny, mamy prawo być przeświadczeni, że przed startem przejrzą oni czy luki bagażowe będą dobrze zabezpieczone, czy wszystko dobrze jest z drzwiami, czy pasażerowie mają zapięte pasy. W dodatku w trakcie lotu Wilno - Ateny również będą chodzić po kabinie, tak żeby zobaczyć czy nie ma miejsca coś złego, co wymaga natychmiastowego przekazania pierwszemu pilotowi lotu.

Zasady bezpieczeństwa podczas przelotu Wilno - Ateny

To również do załogi lotu będzie należeć, aby przed lotem Wilno - Ateny przekazać pasażerom informacje w odniesieniu do zachowań w razie niespodziewanych sytuacji. Warto ich posłuchać, bo chodzi tu o nasze bezpieczeństwo i o to, abyśmy w razie czego, potrafili zareagować we właściwy sposób. Również tanie loty Wilno - Atenydają nam gwarancję, że w samolocie znajdą się ludzie, którzy naprawdę potrafią udzielać pierwszej pomocy. W czasie startu i podchodzenia do lądowania dopilnują oni, żeby wszystkie tacki oraz nieprzypięte przedmioty zostały zabrane, tak żeby nie doszło do żadnego wypadku. A jeśli coś nas będzie niepokoić, to w każdym momencie możemy się skierować do załogi ze swoim problemem, z pewnością chętnie nam pomogą.

Stewardzi i stewardessy będą odpowiedzialni za nasze bezpieczeństwo. Przez to tak istotne będzie, żebyśmy stosowali się do ich poleceń, żebyśmy dokładnie ich słuchali oraz żebyśmy się do nich odzywali z odpowiednim szacunkiem. I nie będzie miało tutaj znaczenia, że zdecydowaliśmy się na tanie loty Wilno - Ateny. To specjaliści w swojej dziedzinie więc musimy umieć to docenić.