X
Ładowanie...

Tanie loty Wilno Ateny

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
25 paź 01 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wilno Ateny

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Wilno Ateny

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wilno Ateny

Przewodnik po lotach Wilno Ateny

Podczas podróży samolotem Wilno - Ateny trzeba stosować się do poleceń załogi lotu

Wchodząc do samolotu będziemy skazani w pewnym sensie na jego obsługę. Tu nie będziemy mogli o niczym samodzielnie zdecydować, a to oznacza, że powinniśmy się podporządkować informacjom, jakie okażą się być wysyłane w naszą stronę. Dlatego też, warto pamiętać o tym, że załoga samolotu Wilno - Ateny będzie dobrze przyuczona, potrafi w odpowiedni sposób reagować w nagłych sytuacjach, a jeżeli będziemy słuchać ich poleceń, to nic złego nie będzie miało prawa nam się przydarzyć.

Podczas lotu Wilno - Ateny zajmą się nami profesjonaliści

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że przewoźnicy dokładają starań, żeby ich personel był jak najlepiej wyszkolony. Dlatego do stewardess oraz stewardów należy zapewnienie nam bezpieczeństwa. Także jeśli wykupimy tanie loty Wilno - Ateny, mamy prawo być przeświadczeni, że przed startem przejrzą oni czy luki bagażowe będą dobrze zabezpieczone, czy wszystko dobrze jest z drzwiami, czy pasażerowie mają zapięte pasy. W dodatku w trakcie lotu Wilno - Ateny również będą chodzić po kabinie, tak żeby zobaczyć czy nie ma miejsca coś złego, co wymaga natychmiastowego przekazania pierwszemu pilotowi lotu.

Zasady bezpieczeństwa podczas przelotu Wilno - Ateny

To również do załogi lotu będzie należeć, aby przed lotem Wilno - Ateny przekazać pasażerom informacje w odniesieniu do zachowań w razie niespodziewanych sytuacji. Warto ich posłuchać, bo chodzi tu o nasze bezpieczeństwo i o to, abyśmy w razie czego, potrafili zareagować we właściwy sposób. Również tanie loty Wilno - Atenydają nam gwarancję, że w samolocie znajdą się ludzie, którzy naprawdę potrafią udzielać pierwszej pomocy. W czasie startu i podchodzenia do lądowania dopilnują oni, żeby wszystkie tacki oraz nieprzypięte przedmioty zostały zabrane, tak żeby nie doszło do żadnego wypadku. A jeśli coś nas będzie niepokoić, to w każdym momencie możemy się skierować do załogi ze swoim problemem, z pewnością chętnie nam pomogą.

Stewardzi i stewardessy będą odpowiedzialni za nasze bezpieczeństwo. Przez to tak istotne będzie, żebyśmy stosowali się do ich poleceń, żebyśmy dokładnie ich słuchali oraz żebyśmy się do nich odzywali z odpowiednim szacunkiem. I nie będzie miało tutaj znaczenia, że zdecydowaliśmy się na tanie loty Wilno - Ateny. To specjaliści w swojej dziedzinie więc musimy umieć to docenić.