X
Ładowanie...

Tanie loty Wilno Bukareszt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
06 kwi 13 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wilno Bukareszt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Wilno Bukareszt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Wilno Bukareszt

Przewodnik po lotach Wilno Bukareszt

Mamy nadbagaż na przelot Wilno - Bukareszt?

Choć bardzo się staraliśmy, to mimo wszystko nie udało nam się spakować do walizki o rozmiarach nałożonych przez linie lotnicze? W takich sytuacjach linie lotnicze będą mówić o nadbagażu i zaoferują konkretne rozwiązania, które oczywiście będą wiązały się z większą zapłatą. Nie mniej, trzeba wiedzieć, co możemy zrobić, jeżeli będziemy mieli nadbagaż.

Jakie będą dopłaty?

Jeżeli okazało się, że przekroczyliśmy dozwolone wymiary i wagę, to powinniśmy się liczyć z tym, że musimy za dany nadbagaż dopłacić. Tanie loty Wilno - Bukareszt mają przeważnie określoną stałą kwotę od każdego kilograma nad wytyczne, a u regularnych linii powinniśmy się liczyć z tym, że im dalsza droga, tym większa jest opłata. Co istotne, dość często możemy za ten nadbagaż zapłacić wcześniej, więc jeżeli wiemy, że będziemy przekraczać normy narzucone przez linie lotnicze, to warto z tego korzystać. Wówczas również będziemy płacić za taki nadbagaż mniejszą kwotę, niż gdybyśmy płacili za niego już przy odprawie. Warto też mieć świadomość, że bez względu na to czy są to linie regularne czy tanie loty Wilno - Bukareszt taki bagaż nie będzie mógł przekroczyć wagi 32 kg. Jeżeli tak będzie, musimy zabrać kolejny bagaż.

Powinniśmy rozłożyć na parę walizek podczas lotu Wilno - Bukareszt

Jeśli taki bagaż przekracza dopuszczalne wielkości, to powinniśmy pakować się w kolejne walizki. Rzecz jasna wiąże się to z dodatkowymi płatnościami za tą kolejną walizkę, a wszystkie ceny odnajdziemy na witrynie, która oferuje nam takie tanie loty Wilno - Bukareszt. Co istotne, to nie możemy wziąć kilku walizek o małej wadze. Możliwie jak najwięcej, ale nie ignorując dopuszczalnego limitu, musimy wsadzić do jednej torby. Cena biletu, nawet jeśli wpłaciliśmy za niego tylko , nie będzie miała tutaj wpływu na wielkość dozwolonego bagażu. Te zasady są wyznaczone na stałe oraz warto je znać jeszcze przed zakładanym pakowaniem, aby później nie było nieprzyjemnej niespodzianki

.

Wiedzmy, że nadbagaż może się zdarzyć wszystkim. Jednak tanie loty Wilno - Bukareszt oferują nam szansę zakupienia kolejnego bagażu, który będzie leciał w luku bagażowym. Trzeba jednak wiedzieć, że płacąc za niego wcześniej, zanim pojawimy się na lotnisku, możemy zapłacić mniej.