gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Wilno Chania

już od 494 zł
23 sie 30 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Chania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Chania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Dusseldorf
24 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
07 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dusseldorf
27 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
07 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
17 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
21 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dusseldorf
22 sie (śro)
Condor
Lot bezpośredni
Chania
05 wrz (śro)
Condor
Lot bezpośredni
Warszawa
05 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
09 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wilno Chania

Przewodnik po lotach Wilno Chania

Odwołany lub opóźniony samolot Wilno - Chania. Kiedy lot Wilno - Chania jest opóźniony

Anulowany samolot – to najstraszniejszy kosmar osób lecących z przesiadkami. Widmo opóźnionego samolotu możne napsuć nerwów także kolejnym pasażerom. Podpowiadamy, co w przypadku, kiedy twój lot będzie wykreślony lub będzie bardzo opóźniony.

Opanowanie nerwów

Opóźnienia lub odwołania lotów nie są powszechne. To raczej niezbyt częste wypadki, które można usprawiedliwić niesprzyjającą aurą, strajkami na lotnisku a także usterkami technicznymi. Ale nie ma to wpływu na to, że w chwili podania informacji, podróżujący mogą być bardzo zdenerwowani. Jednak nie ma powodu do niepokoju – nie będziesz pozostawiony sam sobie. Przewoźnik odpowiada za ciebie.

Każdy przewoźnik, także tanie loty Wilno - Chania, obowiązują się do zarezerwowania ci biletu następnym przelocie, jeżeli w wyniku opóźnienia ucieknie ci przesiadka. Poza tym muszą zapewnić podróżnym jedzenie i napoje, a jeśli czekanie na lot mocno się wydłuży, również nocleg. Możesz zorganizowania tego na własną rękę, dla przykładu wyszukując hotele znajdujące się w niewielkiej odległości od lotniska korzystając z wyszukiwarki FRU.

Dochodzenie odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym rejsie

Jeśli samolot zostanie opóźniony lub odwołany możesz żądać wypłacenia środków nie tylko od firmy ubezpieczeniowej. Także linia lotnicza musi dać pieniądze na przebudowanie biletu i dla przykładu przewiezienia cię na pobliskie lotnisko. Na dodatek masz możliwość także wystąpić o odszkodowanie. Czas na wniesienie podania to tydzień.

Rekomensata przysługuje ci, jeśli opóźnienie trwa dłużej niż 3 godziny. Możesz dostać zwrot ceny biletu. Suma odszkodowania mieści się w granicach od 250 do 600 euro. Dotyczy to zarówno regularnych linii lotniczych, jak i tanich lotów Wilno - Chania. Nie dostaniesz go tylko wtedy, gdy opóźnienie jest wywołane nadzwyczajnymi okolicznościami, czyli jakimś wydarzeniem losowym.