gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Wilno Girona-Barcelona Arpt

już od 140 zł
01 paź 08 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Girona

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Girona
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Paryż
27 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Girona
02 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
29 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Girona
02 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
27 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Girona
28 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
27 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Girona
01 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
29 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Girona
01 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wilno Girona-Barcelona Arpt

Przewodnik po lotach Wilno Girona-Barcelona Arpt

Osoba paląca na pokładzie samolotu w czasie lotu Wilno - Girona

Palenie jest nałogiem, który trudno przezwyciężyć, dlatego palaczom niełatwo przyjąć do wiadomości kilkugodzinny rejs samolotem bez sposobności do puszczenia małego dymka. Na nieszczęście dla nich regulaminy mające za zadanie chronić pozostałych podróżnych, w tym dzieci oraz kobiet w ciąży, nie pozwalają na użytkowanie papierosów. Trzeba o tym pamiętać, rezerwując tanie loty Wilno - Girona i pakując podróżną walizkę.

Wyroby tytoniowe zakazane

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu palacze na pokładzie samolotu nie byli czymś niezwykłym, jednak to były czasy, kiedy do spraw zdrowotnych wiążących się z używaniem produktów tytoniowych nie przykładano tak wielkiej wagi. Dziś jest całkowicie inaczej i palenie w samolocie jest surowo zabronione, więc jeśli palimy i wybieramy się w rejs samolotem, musimy liczyć się z wymuszonym rozstaniem z papierosem na czas lotu Wilno - Girona. Nie ma tu znaczenia czy wybierzemy tanie loty Wilno - Girona, czy podróże regularnymi liniami lotniczymi – zasady w każdym przypadku będą tak samo surowe. Co ważne: zakaz palenia tyczy się w równym stopniu tradycyjnych papierosów, jak też fajek czy coraz popularniejszych e-papierosów.

Kabina i łazienka – wszędzie jest to zabronione!

Pasażerom czasami wydaje się, że w czasie lotu Wilno - Girona mogą wymknąć się do łazienki na małego dymka, bo nikt tego nie zauważy. To oczywiście nierealne, ponieważ w takich łazienkach umieszczone są wykrywacze dymu. Lepiej nie próbować obejść przepisów, ponieważ zakończy się to nie tylko napomnieniem, ale i karą pieniężną. Przy locie samolotem przydatne mogą okazać się gumy i różne preparaty pomagające opanować chęć zapalenia papierosa. Jeśli boimy się, że nie wytrzymamy długiego lotu, wybierajmy wariant lotu z przesiadkami. Naprawdę nie musi to być droższe: możemy przecież zdecydować się na loty łączone ze Smart Connection. W serwisie FRU.pl znajdziemy nie tylko informację, który bilet jest najtańszy , ale również ile trwa rejs z poszczególnymi liniami .

Przewozimy papierosy podczas lotu Wilno - Girona

Jeżeli wybieramy tanie loty Wilno - Girona i planujemy wczasy, z pewnością zechcemy wziąć ze sobą własne papierosy, aby nie kupować ich w miejscu docelowym. Szczególnie, że w niektórych państwach są one bardzo drogie, a niekoniecznie będą nam smakować. Zanim zapakujemy wakacyjną walizkę, zaznajommy się z przepisami celnymi wiążącymi się z przewozem wyrobów tytoniowych. W wypadku wkładów do e-papierosów trzeba jeszcze pamiętać o limitach dotyczących przewozów płynów w walizce podręcznej.