X
Ładowanie...

Tanie loty Wilno Heraklion

już od 126 zł
29 sty 05 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Heraklion

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Heraklion
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Ateny
02 kwi (wto)
Volotea
Lot bezpośredni
Heraklion
09 kwi (wto)
Volotea
Lot bezpośredni
Ateny
02 kwi (wto)
Volotea
Lot bezpośredni
Heraklion
08 kwi (pon)
Volotea
Lot bezpośredni
Ateny
31 mar (nie)
Volotea
Lot bezpośredni
Heraklion
09 kwi (wto)
Volotea
Lot bezpośredni
Ateny
02 kwi (wto)
Volotea
Lot bezpośredni
Heraklion
07 kwi (nie)
Volotea
Lot bezpośredni
Ateny
31 sty (czw)
Volotea
Lot bezpośredni
Heraklion
04 lut (pon)
Volotea
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wilno Heraklion

Przewodnik po lotach Wilno Heraklion

Ruszamy w podróż Wilno - Heraklion - jak spakować bagaż podręczny?

Wielu ludzi, nawet tych dla których tanie loty Wilno - Heraklion nie będą pierwszym lotem, ma trudności z zapakowaniem swego bagażu podręcznego. To oznacza, że czasami są zmuszeni domawiać bagaż rejestrowany, albo muszą rezygnować z zabrania niektórych przedmiotów. Jednak jeżeli będziemy znali warunki pakowania takiego bagażu, to stanie się to łatwiejsze. Lecz pamiętajmy, że przeróżni przewoźnicy posiadają określone dla niego różne rozmiary oraz niejednakową masę. Trzeba się więc dowiedzieć, jakie zasady będą panowały podczas naszego przelotu Wilno - Heraklion.

Co musimy wiedzieć pakując bagaż podręczny na podróż Wilno - Heraklion

Przede wszystkim, zdecydowanie lepiej się opłaca, jeśli zrezygnujemy z walizki a zamiast niej wybierzemy torbę podróżną. Będzie ona na pewno bardziej elastyczna, a więc prościej będzie nam do niej włożyć potrzebne w czasie podróży Wilno - Heraklion przedmioty. W dodatku jeżeli nie możemy czegoś schować, ponieważ przekroczymy wtenczas założenia ustalone przez tanie loty Wilno - Heraklion, to powinniśmy założyć na siebie kilka warstw rzeczy. Jeżeli będziemy mieli jakieś ciężkie buty, to lepiej je włożyć na siebie, żeby nie obciążały niepotrzebnie naszego bagażu podręcznego.

Zakupy u celu?

Bez wątpienia wiele przedmiotów, szczególnie kosmetyków będziemy mogli zakupić już u celu. Dlatego zamiast zapychać nimi walizkę w czasie lotu Wilno - Heraklion, najlepiej zrobimy, jeśli nabędziemy je po dotarciu na miejsce. Ma szansę się wtedy okazać, że dość, że nie przepłacimy za walizkę, ale również niektóre z tych rzeczy możemy dostać taniej.

Część przedmioty pokazujemy w czasie kontroli na przelot Wilno - Heraklion

Powinniśmy zdać sobie sprawę z tego, że niektóre rzeczy musimy zaprezentować w czasie odprawy. Dlatego nie ma znaczenia czy wybierzemy regularne linie lotnicze czy decydujemy się na tanie loty Wilno - Heraklion, laptopy, czytniki e-booków jak i smartfony musimy trzymać na samym wierzchu. Tak aby łatwo je można było wyjąć do okazania. To znacznie skróci czas odprawy oraz zmniejszy liczbę nerwów, które stracimy.

Trzeba popytać tych mocniej wyuczonych podróżnych o to, jak przygotowują własny bagaż, zwłaszcza jeżeli planują wziąć ze sobą na lot Wilno - Heraklion jedynie ten podręczny. To istotne, ponieważ tanie loty Wilno - Heraklion za bagaż w luku bagażowym biorą zazwyczaj dość sporą płatność, z tego powodu jeżeli jest taka okazja. Pakujmy tylko bagaż podręczny.