gs
X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Wilno Katowice

23 sie 30 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Litwa Katowice

Bilety lotnicze Litwa Katowice

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Wilno Katowice

Przewodnik po lotach LOT Wilno Katowice

Czy możemy wziąć medykamenty na lot Wilno - Katowice linią LOT Polish Airlines

Jeśli mieliśmy wcześniej okazję korzystać z propozycji linii lotniczych Wilno - Katowice linią LOT Polish Airlines, to bez wątpienia wiemy, w jaki sposób należy spakować bagaż. Ale co, kiedy teraz powinniśmy przewieźć ze sobą medykamenty? Czy wiemy, w jaki sposób to wygląda, jakie leki mamy możliwość ze sobą wziąć oraz czy mamy szansę je mieć w walizce podręcznej? Warto sprawdzić tą sprawę, tak abyśmy mieli pewność, że przelot Wilno - Katowice linią LOT Polish Airlines minie nam spokojnie i bez zbędnych nerwów.

Medykamenty w bagażu podręcznym w czasie lotu Wilno - Katowice linią LOT Polish Airlines.

Przede wszystkim warto wiedzieć, że jeżeli wykupiliśmy bilet na tanie loty Wilno - Katowice linią LOT Polish Airlines, to podobnie jak przy lotach regularnych, leki możemy posiadać w bagażu podręcznym. Rzecz jasna musimy powiadomić o ich obecności w czasie kontroli osobistej, ale powinniśmy je trzymać w oddzielnej torebce. Wówczas kontrola odbędzie się szybciej, i będziemy mogli wreszcie skorzystać z naszego najtańszego biletu na lot. Zasada jest taka, że przewozić mamy możliwość medykamenty bez recepty, które są udostępnione dla każdego i takie na receptę. Przy tych przepisanych, dobrze jest mieć pismo od lekarza, ponieważ ma możliwość się przydać przy konieczności sprawdzenia medykamentów.

Czy będzie ograniczenie na ich liczbę?

W sytuacji leków w płynie, nie ma ograniczenia na ich ilość. To oznacza, że możemy wziąć ze sobą syrop większy niż 100 ml. Lecz, musimy brać tylko taką liczbę leków, jaka jest nam rzeczywiście potrzebna podczas podróży. Tanie loty Wilno - Katowice linią LOT Polish Airlines pozwalają też na zabranie ze sobą małych, spakowanych igieł, jeśli jakiś medykament jest aplikowany podskórnie, ale ich wnoszenie również trzeba natychmiast zgłosić w czasie kontroli. Ale, nawet jeśli wybraliśmy najkrócej trwający przelot, to i tak możemy mieć ze sobą niezbędne środki wypisane na receptę, jak również kropelki do oczu albo płyn do dezynfekcji, jeżeli ma mniej niż 70% alkoholu.

Jeżeli wczytamy się w zasady w odniesieniu do wiezienia leków, to będziemy wiedzieć, że mamy szansę również mieć ze sobą sprzęt medyczny. Jednak warto spytać w liniach lotniczych

w jaki sposób to wygląda z przewożeniem tego typu rzeczy jak zasobnik z tlenem albo defibrylator, ponieważ być może będą musiały znajdować się w luku bagażowym. Jednak wiedza, że możemy zabrać ze sobą medykamenty oraz niezbędny sprzęt medyczny, pozwoli nam w końcu śmiało skorzystać z oferty, jaką mają dla swoich klientów tanie loty Wilno - Katowice linią LOT Polish Airlines.