X
Ładowanie...

Tanie loty Norwegian Wilno Katowice

już od

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Norwegian

Wilno Katowice

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Norwegian Wilno Katowice

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Norwegian Wilno Katowice

Przewodnik po lotach Norwegian Wilno Katowice

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Od dawna planowałeś długo wyczekiwany urlop Wilno - Katowice linią Norwegian Air Shuttle i zależy Ci na bezpiecznych i komfortowych wakacjach? Wynajęcie pokoju, zabukowanie biletu lotniczego i zapakowanie walizki to nie wszystko, warto także zainteresować się ofertami polis turystycznych. Na co należy zwrócić uwagę przy wybieraniu najlepszej oferty?

Wycieczka zagraniczna? Wykup ubezpieczenie

Polacy nie wyobrażają sobie roku bez wakacji - według statystyk w ubiegłym roku na wczasy wybierało się ponad 80% ankietowanych. Spora część podróżnych wybiera wycieczki zagraniczne - kusi nas możliwość relaksu na gorącej plaży, sączenia drinków z palemką, eksplorowania historycznych miejsc. Odległe kierunki to marzenie wielu turystów, jednak co zrobić, kiedy w czasie urlopu wystąpią niespodziewane wypadki? Hospitalizacja, leki, odwołany lot Wilno - Katowice linią Norwegian Air Shuttle, zagubiony bagaż, perspektywa skrócenia urlopu - to wszystko może generować wysokie koszty. Skutki sytuacji losowych złagodzi odpowiednie ubezpieczenie turystyczne, które zapewni nam nie tylko możliwość skorzystania z opieki medycznej, ale także wypłaci odszkodowanie.

Suma gwarantowana

Decydując się na ofertę warto przede wszystkim zwrócić uwagę na koszty gwarantowane, czyli sumę, którą ubezpieczyciel jest zobligowany pokryć. W krajach Unii Europejskiej jej minimalna wysokość powinna sięgnąć kilkunastu tysięcy euro, a w innych państwach - nawet kilka razy więcej. Na rynku istnieją również oferty w których podmiot pokrywa wszystkie hospitalizacji - jest to szczególnie istotne np. w Stanach Zjednoczonych. Dobra polisa powinna też zagwarantować odszkodowanie z tytułu nieszczęśliwych wypadków.

Elementy opcjonalne polisy

Podmioty działające na rynku proponują też ubezpieczenia OC, ubezpieczenie bagażu, pokrycie kosztów odwołanych lotów, a nawet ratownictwa np. w górach. Planujesz lot Wilno - Katowice linią Norwegian Air Shuttle? Zwróć uwagę na to, żeby uważnie sprawdzić OWU - dzięki temu unikniesz niedopowiedzeń.