X
Ładowanie...

Tanie loty Wilno Kiruna

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Wilno Kiruna

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Wilno Kiruna

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Wilno Kiruna

Przewodnik po lotach Wilno Kiruna

Z pełnym żołądkiem czyli zadbajmy o wyżywienie podczas rejsu Wilno - Kiruna

To naturalne, że podczas podróży chcemy coś przegryźć. Żołądek dopomina się o zapełnienie, a i w czasie czytania czy oglądania serialu na pokładzie chętnie sięgamy po sycące przekąski. Jeśli zdecydujemy się na tanie loty Wilno - Kiruna, najprawdopodobniej sami będziemy zmuszeni zadbać o swoje wyżywienie na pokładzie samolotu, bo nie dostaniemy go w ramach biletu.

Przekąski w czasie rejsu Wilno - Kiruna – na czym to polega?

To czy w samolocie podawane są posiłki lub przekąski, uzależnione jest od odległości trasy, a także od określonego przewoźnika. Jeśli decydujemy się na tanie loty Wilno - Kiruna, ponieważ zależy nam, aby najwięcej oszczędzić na podróżach, musimy liczyć się z tym, że przewoźnicy zadbają wyłącznie o nasze podstawowe potrzeby, a wyżywienie z pewnością się w nich nie mieści. Można jednak korzystać z bufetu znajdującego się w kabinie maszyny i zakupić coś dla siebie. Trzeba liczyć się z tym, że ceny w takich bufetach nie bywają standardowe. Regularni przewoźnicy dość często gwarantują wyżywienie i napoje w ramach biletu, niemniej bywa to uzależnione od klasy przelotu. Menu jest uzależnione od czasu lotu, godziny wylotu itp. W wielu przypadkach można przed wylotem zamówić menu niestandardowe, przykładowo bezglutenowe.

Przekąski w bagażu podręcznym w czasie rejsu Wilno - Kiruna

Jeżeli nie chcemy kupować przekąsek w samolocie i wolimy osobiście zająć się jedzeniem na drogę, możemy zabrać coś do bagażu podręcznego. Dobrze jest zaznajomić się z zasadami wwozu produktów żywnościowych do kraju, który planujemy odwiedzić, aby uniknąć niepotrzebnych komplikacji w trakcie kontroli. Jeżeli wybieramy tanie loty Wilno - Kiruna i planujemy zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny, aby uniknąć nadprogramowych kosztów, pomyślmy o limitach i tak zaplanujmy przekąski, aby nie przeciążać walizy. Napoje możemy zabrać wyłącznie w małych 100 ml buteleczkach i ogólnie takich butelek można wziąć dziesięć. Jeżeli chcemy zabrać też płynne albo półpłynne kosmetyki – ten limit naprawdę szybko zostanie wykorzystany.

Co możemy kupić w samolocie?

Wybrani przewoźnicy pozwalają na zakupienie na pokładzie samolotu przekąsek, którymi można zaspokoić uczucie głodu podczas podróży Wilno - Kiruna. W zależności od długości lotu , jak również charakteru danego przewoźnika, można kupić kanapkę, sałatkę, przekąski słone i słodycze, jak też napoje ciepłe i zimne. W niektórych samolotach spotyka się też przekąski dla najmłodszych. Najlepiej potwierdzić to na witrynie internetowej przed wylotem, aby mieć pewność, że na pokładzie kupi się to, co zasmakuje.