X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Wilno Kraków

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 wrz 05 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Wilno Kraków

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Wilno Kraków

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Ryanair Wilno Kraków

Przewodnik po lotach Ryanair Wilno Kraków

Czy chcemy z oferty Wilno - Kraków skorzystać w ciąży?

Jeździmy znacznie częściej, czy to w sprawach zawodowych czy prywatnie. To oznacza, że wiele kobiet zastanawia się, czy ciąża nie będzie tu przeciwwskazaniem do tej metody przemieszczania się. Jak się mimo wszystko okazuje, jeśli tylko rozwija się ona prawidłowo i nie prezentuje żadnego niebezpieczeństwa, to spokojnie możemy zamówić tanie loty Wilno - Kraków, oczywiście pamiętając o kilku wytycznych.

Okres ciąży oraz zaświadczenie od ginekologa

Jeżeli pragniemy korzystać z propozycji na najkorzystniejsze loty , ale jesteśmy w ciąży, to trzeba mieć świadomość, że dobrze będzie lecieć w drugim trymestrze. Wtedy dziecko będzie już wystarczająco ukształtowane, a więc nie zagrażają mu różnice ciśnień, a i my będziemy czuć się lepiej. Warto jednak pamiętać, że nie będziemy mogli lecieć po 36. tygodniu, a na niektórych liniach przelot Wilno - Kraków będzie zakazany także wcześniej, więc warto to zobaczyć. Dodatkowo, powinnyśmy sprawdzić wytyczne konkretnego przewoźnika , ponieważ każdy z nich może mieć inne wytyczne w odniesieniu do lotów kobiet w ciąży, jak też przeróżne ułatwienia dla nich. Nie mniej, warto mieć przy sobie oświadczenie od lekarza, gdyż jedynie książeczka ciąży może nie starczyć, żeby wpuszczono nas na lot Wilno - Kraków.

Kiedy już znajdziesz się w samolocie Wilno - Kraków

Nie ma przeciwwskazań do lotu, to wspaniale! W tej chwili pamiętaj, aby wybrać najkrótszy lot , dzięki temu podróż nie będzie aż tak trudna. Dodatkowo w czasie zapięcia pasów dopilnuj, żeby znalazły się one pod brzuchem, a nie na nim. Jeśli będziesz potrzebować pomocy, poproś o to stewardessę. W czasie przelotu Wilno - Kraków jeżeli to realne, wstań co 30 minut i przejdź się, bo przesiadywanie w jednej pozie nie będzie zbyt przyjemnym doświadczeniem. Tanie loty Wilno - Kraków czasem oferują ciężarnym odprawę na samym początku, jak również pomoc przy transporcie walizki, dlatego trzeba się dowiedzieć na co możesz tutaj liczyć.

Tanie loty Wilno - Kraków zachęcają do częstszego korzystania z ich usług. W wielu przypadkach, ciąża nie jest do tego przeciwwskazaniem. Ale za każdym razem trzeba się co do tego upewniać u lekarza, a także poznać się z wytycznymi określonych linii lotniczych. Trzeba też przejrzeć zapisy w kraju do którego pragniemy lecieć. Czasami, nie godzą się one wpuszczać do siebie kobiet w ciąży, jeśli będzie za chwilę czas porodu, a tutaj przewoźnicy nic już nie mogą zdziałać.