gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Wilno Malaga

już od 69 zł
26 gru 02 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Malaga

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Malaga
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
10 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
21 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
11 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
24 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
11 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
26 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
15 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
26 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
04 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
12 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wilno Malaga

Przewodnik po lotach Wilno Malaga

Pierwsza podróż samolotem Wilno - Malaga - to warto wiedzieć! Wskazówki dla turystów, czego mogą się spodziewać w trakcie lotu

Lecisz poraz pierwszy samolotem Wilno - Malaga i obawiasz się lotu? Dodatkowo w mediach już nie raz widziałeś artykuł o turbulencjach i innych niedogodnościach związanych z lataniem? Niżej prezentujemy listę sytuacji, które mogą zaistnieć, ale co do zasady, nie zawsze występują.

Jak przygotować się do lotu Wilno - Malaga - zalecenia dla podróznych

W końcu dotarłeś do wnętrza samolotu,który zabierze Cię w wymarzoną podróż Wilno - Malaga, zajmujesz wybrane miejsce i co dalej? Po pierwsze to usiąść wygodnie, zapiąć pasy bezpieczeństwa , a po drugie słuchać poleceń załogi obsługującej lot. Od klasy organizatora lotu zależy, jak komfortowy będzie lot. Niemniej jednak siedzenie w fotelu lotniczym nie zawsze jest korzystne dla zdrowia podróżującego, zwłaszcza w przypadku, gdy lot jest kilkugodzinny. Fotele lotnicze współcześnie są wąskie, zazwyczaj dotyczy to tanich linii lotniczych, ale nie jest to regułą.Ciągłe siedzenie w nich przez kilkanaście godzin może doprowadzić do problemów z krążeniem. W ostateczności odczuwać będziesz głowy. Dlatego zaleca się mały spacer po samolocie od czasu do czasu w celu rozprostowania nóg, o ile nie ma przesłanek tego zabraniających. Podczas stratu i lądowania mamy do czynienia z przyspieszeniami związanymi ze zmianą prędkości samolotu i skokiem ciśnienia w kabinie. Nie każdy organizm ludzki reaguje na te bodźce w ten sam sposób. Dlatego ważne jest, aby w miarę możliwość znać własne ciało i jakie są jego reakcje na przeciążenia i zmianę ciśnienia. Skutecznym środkiem dla większości podróżnych wrażliwych na przeciążenia i zmiany ciśnienia jest zwykłe ssanie pastylek miętowych. W związku z możliwymi nudnościami nie poleca się spożywania napojów z dodatkiem alkoholu, które mogą dodatkowo niekorzystnie wpłynąć na Twoje samopoczucie.Trzeba też wiedzieć, że wewnątrz samolotu powietrze jest dość suche. Aby uniknąć dyskomfortu z tym związanego, poleca się spożywać dużo wody lub innych napojów.

Turbulencje, jako stały element podróży samolotem

Organizujesz podróż samolotem do Wilno - Malaga ale boisz się turbulencji? Zanim wycofasz się z zakupu biletu na lot przeczytaj, czy jest się czego obawiać. Turbulencje to burzliwe ruchy mas powietrza,w trakcie których samolot zaczyna drgać, delikatnie opada. Turbulencji nie należy się bać, ponieważ w łagodnej wersji zdarzają się praktycznie na każdym przelocie i jest to zupełnie naturalne zjawisko. Turbulencje zazwyczaj nie są odczuwane przez pasażerów, ale aby mieć pewność, że nic się nam nie stanie przez cały czas trwania lotu trzeba mieć zapięte pasy bezpieczeństwa.

Zobacz jacy przewoźnicy latają na trasie Wilno - Malaga