X
Ładowanie...

Tanie loty Wilno Mykonos

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Wilno Mykonos

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Wilno Mykonos

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Wilno Mykonos

Przewodnik po lotach Wilno Mykonos

Komfortowa podróż samolotem – jak uprzyjemnić sobie lot

Obojętnie, czy sięgasz do oferty tanich lotów Wilno - Mykonos, czy regularne linie lotnicze, rejs samolotem jest naprawdę wyczerpująca. Szczególnie, jeśli planujesz naprawdę daleki rejs. Wielogodzinny rejs to zazwyczaj spore obciążenie dla naszego organizmu, ponadto wystawia naszą cierpliwość na próbę. Sprawdź, co możesz zrobić, by rejs stał się zdecydowanie komfortowy.

Komfort ponad wszystko

Przede wszystkim trzeba obalić mit, że tanie loty Wilno - Mykonos z reguły są bardziej niewygodne. Będziesz mógł potraktować je jak kocyk albo wydodnie się położyć.

Odrobina ruchu w samolocie

By zapobiec zmęczeniu i powstrzymać obrzęki dłoni i stóp, należy się trochę poruszać. Nie oznacza to przechadzania się po pokładzie – postaraj się trochę pogimnastykować na miejscu. Napinaj po kolei mięśnie, poruszaj stopami, rozciągnij się. Jeśli możesz – wyciągnij nogi.To nie będzie prostezadanie, przede wszystkim jeżeli siedzisz przy oknie. Z tego względu, jeżeli jest taka opcja, w tanich lotach Wilno - Mykonos decyduj się na miejsca znajdujące się na zewnątrz albo w pobliżu wyjścia awaryjnego. Nie zapomnij o tym, że najczęściej ostanie siedzenia z tyłu nie pozwalają się rozłożyć.