X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Wilno Poznań

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 wrz 05 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Wilno Poznań

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze LOT Wilno Poznań

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje LOT Wilno Poznań

Przewodnik po lotach LOT Wilno Poznań

Nie bójmy się przesiadania podczas lotu Wilno - Poznań

Planując lecieć na urlop, zazwyczaj patrzymy za połączeniami bezpośrednimi. Wówczas nie będziemy musieli się przesiadać, uzyskujemy znaczniejszą gwarancję, że nasza walizka wraz z nami, dojedzie do miejsca finalnego. Ale, opłaca się także zapanować nad obawami i sprawdzić, jak prezentują się połączenia z przesiadkami. Być może strach posiada wielkie oczy, a znając parę podstawowych zasad, przestaniemy się obawiać. Szczególnie, że wybierając latanie z przesiadkami, mamy możliwość uzyskać tanie loty Wilno - Poznań, a w dodatku ma możliwość pojawić się okazja na zwiedzenie kolejnego miasta.

W jakim momencie oferowane są przesiadki?

Trzeba mieć świadomość, że przesiadki okażą się być nam zaproponowane, gdy odległość pomiędzy miastem startu a docelowym jest rzeczywiście duża. Lub kiedy będziemy lecieć do rzadziej uczęszczanych miejsc. Być może, że wykupując przelot z przesiadkami, nie będziemy mogli liczyć na najkrótszy lot, lecz za to mamy szansę uzyskać coś odmiennego. Aby nie przesiadywać przez parę godzin w samolocie, będziemy mieli możliwość robienia zakupów w sklepie wolnocłowym, zjedzenia czegoś smacznego w restauracji na lotnisku, a też czasami wyjścia z lotniska oraz zwiedzenia miasta. Dzięki skorzystaniu z przesiadek mamy możliwość uzyskać zaoferowane tanie loty Wilno - Poznań, przez to trzeba na spokojnie przeanalizować daną propozycję.

O czym powinniśmy myśleć latając Wilno - Poznań

Jeśli posiadamy zarezerwowany przelot z przesiadkami, to warto sprawdzić, czy nie będziemy potrzebować wizy. Niektóre kraje chociażby USA oczekują wizy tranzytowej, jeżeli mamy na ich lotnisku mieć przesiadkę. Warto też zobaczyć jak poruszać się po lotnisku, na którym będziemy mieli się przesiadać. Tutaj sporo porad odnajdziemy na stronie danego lotniska. W wielu przypadkach bagaż jest przekładany z samolotu do samolotu bez udziału właściciela, przez to warto się upewnić czy będzie odpowiednio oklejony.

Możliwe, że są nam zaoferowane tanie loty Wilno - Poznań, w czasie których będzie przesiadka. Warto poczytać o tym, sprawdzić które linie lotnicze będą w tym uczestniczyć, jak również jaka będzie najniższa cena biletu. Jeśli okażemy się być dobrze przyszykowani, to dane przesiadki nie staną się dla nas niczym strasznym.