X
Ładowanie...

Tanie loty Air Baltic Wilno Warszawa

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Air Baltic

Wilno Warszawa

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Air Baltic Wilno Warszawa

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Air Baltic Wilno Warszawa

Przewodnik po lotach Air Baltic Wilno Warszawa

Czy nasza choroba wyklucza latanie Wilno - Warszawa?

Przygotowując wakacje, bardzo często bierzemy pod uwagę lot samolotem. W pierwszej kolejności sprawdzamy najkorzystniejszą cenę lotu, przy okazji także szukając najlepszego przelotu. W myślach już się szykujemy, przygotowujemy listy co trzeba przygotować, które formularze wypełnić. Czy mamy świadomość, że czasami choroby wykluczają tą formę podróżowania?

Nie uzyskaliśmy pozwolenia na latanie

Są takie choroby, które definitywnie wykluczają możliwość korzystania z oferty linii lotniczych. Nie wolno nam wejść na pokład jeśli mamy: klaustrofobię, napady paniki, w ostatnim czasie przeszliśmy zawał serca albo zauważyliśmy problemy z zakrzepicą. Mając świadomość, że chorujemy na któryś z tych problemów zdrowotnych, musimy się pogodzić z faktem, że tanie loty Wilno - Warszawa nie są dla nas.

Jeśli mamy zgodę doktora, lot Wilno - Warszawa jest możliwy

Istnieją też takie problemy zdrowotne, które nie będą wykluczały latania Wilno - Warszawa , wtenczas powinniśmy otrzymać zaświadczenie od doktora. Musimy się z nim zobaczyć, jeżeli: będziemy w zaawansowanej ciąży, mamy zapalenie ucha, cukrzycę, albo astmę. Lekarz ma prawo stwierdzić, że nasz lot jest dozwolony, pod warunkiem zaopatrzenia się w przepisane leki. Co zrozumiałe musimy pomyśleć o wzięciu ich na pokład, wraz z pismem od lekarza. Tanie loty Wilno - Warszawa nie będą tu robiły żadnego problemu, w sytuacji posiadania takiego zezwolenia.

Lot Wilno - Warszawa ma być radością

Wiedzmy, że lot Wilno - Warszawa powinien okazać się dla nas oraz innych podróżnych, przede wszystkim przyjemnością. Jeżeli wiemy, że nasze zdrowie może spowodować problemy w powietrzu, lepiej prędzej upewnijmy się, czy tak naprawdę możemy latać. Normalnym będzie, że tanie loty Wilno - Warszawa taką propozycją nęcą, i czasem trudno będzie przejść koło nich bez emocji. Ale nasze zdrowie mimo wszystko powinno stać na najważniejszym miejscu.

Zanim kupimy bilet na trasę Wilno - Warszawa trzeba zobaczyć, czy nie ma dla nas jakichś ograniczeń do skorzystania z takiej oferty. Wówczas też staniemy się spokojniejsi, wiedząc, że posiadamy prawo lecieć, a nasze zdrowie nie jest dla nas tutaj najmniejszą przeszkodą. Spokojnie mamy szansę spełniać marzenia o poznawaniu świata.