X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Wilno Warszawa

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty LOT

Wilno Warszawa

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze LOT Wilno Warszawa

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje LOT Wilno Warszawa

Przewodnik po lotach LOT Wilno Warszawa

Jak latać najtaniej – kilka tricków

Tanie loty Wilno - Warszawa LOT Polish Airlines są możliwe i podczas organizowania spontanicznego wyskoku, i podczas planowania podróży wcześniej. Trzeba nieco sprytu i kilku chwil spędzonych na przeszukiwaniu internetu, żeby odszukać najtańsze bilety. Na biletach można nieźle zaoszczędzić. Sprawdź, jak to zrobić.

Bilety odpowiednio wcześniej

Rzecz jasna rezerwacja biletów na długo przed wylotem spowoduje, że przeloty staną się najmniej kosztowne. Badania wskazują, że najmniej kosztują bilety kupione na około dwa miesiące przed podróżą. Jednak możesz również liczyć na tańsze bilety, kupując w promocji parę dni przed podróżą. Najmniej korzystnych finansowo opcji możesz spodziewać się w dzień wyjazdu.

Najkorzystniejsza pora na podróżowanie

Wpływ ma moment rezerwowania miejsc i czas, w którym odbędzie się przelot. W Europie i do Ameryki Północnej tanie loty odbywają się w okresie pomiędzy północą a 5 rano. To moment, gdy jest niewielu podróżnych, zatem znajdziesz najtańsze bilety.

Ta reguła brzmi inaczej , jeśli chodzi o loty do Azji. Najprawdopodobniej wiąże się to po prostu z długością lotu, w tym wypadku nocne rejsy są o wiele droższe. Na tanie loty Wilno - Warszawa LOT Polish Airlines możesz załapać się najczęściej rano.

Rozpocznij weekend w czwartek

Na pewno nie zdziwisz się, że najkosztowniejsze przeloty są wieczorem w piątek. Dzieje się tak, ponieważ dużo ludzi wylatuje natychmiast po pracy. Zatem jeśli tylko możesz wziąć urlop, skuś się na wylot w czwartek. To może być przyjemne rozbudowanie urlopu, a przy tym zaoszczędzisz nawet kilkaset złotych! A jeśli nie wyjeżdżasz na weekend, poszukaj lotów we wtorek. Statystyki wskazują na to, że jest to najtańszy dzień tygodnia.

Znalezienie tanich lotów Wilno - Warszawa LOT Polish Airlines to najlepszy patent na zmniejszenie kosztów wyjazdu. Dzięki temu będzie możliwe urozmaicenie urlopu –odłożone pieniądze można spożytkować na zwiedzanie najciekawszych miejsc.