X
Ładowanie...

Tanie loty SAS Wilno Warszawa

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty SAS

Wilno Warszawa

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze SAS Wilno Warszawa

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje SAS Wilno Warszawa

Przewodnik po lotach SAS Wilno Warszawa

Co z ludźmi niepełnosprawnymi w samolocie?

Trzeba zapamiętać, iż ludzie kalecy nie muszą calutki czas przesiadywać w domu. Sporo linii lotniczych oferuje odpowiednio przystosowane samoloty, na pokładzie których są przestrzenie przystosowane do osób kalekich, a nawet odpowiednio przygotowane łazienki. Nawet tanie loty Wilno - Warszawa linią Scandinavian Airlines posiadają w swojej propozycji ofertę dla tych osób, a to oznacza, że bez problemów mają szansę podziwiać inne kraje.

Co trzeba wiedzieć na trasie Wilno - Warszawa linią Scandinavian Airlines

Jeżeli człowiek niepełnosprawny pragnie korzystać z propozycji którą mają tanie loty Wilno - Warszawa linią Scandinavian Airlines, to musi pamiętać, aby wypisać odpowiedni dokument. Wtedy linie lotnicze będą wiedziały, że taka jednostka pragnie polecieć i będzie ona posiadała zarezerwowane siedzenie. Czasem ilość odpowiednich przestrzeni w samolocie może być sztywno ustalona, więc warto powiadomić o swojej obecności na trasie Wilno - Warszawa linią Scandinavian Airlines

.

Ile będziemy lecieć?

Osoby niewidome oraz niesłyszące, mogą wziąć na pokład samolotu psa przewodnika. Rzecz jasna należy myśleć o smyczy, kagańcu oraz niezbędnych zaświadczeniach, ale jest to możliwe. Jeżeli jeszcze znajdzie się właściwy przelot to taka podróż okaże się sympatycznie zapamiętana. Nie będziemy mieli problemów z braniem tego zwierzaka również wtedy, kiedy wybierzemy tanie loty Wilno - Warszawa linią Scandinavian Airlines

.

A wózek inwalidzki?

Znaleźliśmy tani bilet, mamy pewność że samolot jest przygotowany do ludzi kalekich, lecz zastanawiamy się, czy pomieścimy się w nim z naszym wózkiem? Trzeba wiedzieć, że na swoim wózku dojedziemy tylko do wejścia, potem obsługa lotu Wilno - Warszawa linią Scandinavian Airlines dopomoże nam się przenieść na mniejszy wózek, którym dostaniemy się na pokład, a nasz będzie schowany do luku bagażowego. Po zakończonym locie, znowu muszą nam asystować, abyśmy przesiedli się na swój wózek.

Warto sprawdzić jakich dokumentów trzeba dopilnować, żebyśmy posiadali gwarancję, że wejdziemy na przelot Wilno - Warszawa linią Scandinavian Airlines. Należy podać dużo informacji o sobie, bo, tym dokładniej przewoźnik będzie mógł się przyszykować do zajmowania się naszą osobą i zagwarantowania tego co potrzebne. Ale im mniejszy będzie nasz bagaż podręczny, tym prościej będzie nam się samodzielnie tym zajmować.