X
Ładowanie...

Tanie loty Wilno Wiedeń

już od 238 zł
01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wiedeń

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wiedeń
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
08 cze (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Wiedeń
10 cze (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
13 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
19 cze (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
13 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
22 cze (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
15 cze (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
19 cze (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
15 cze (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
21 cze (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wilno Wiedeń

Przewodnik po lotach Wilno Wiedeń

Najlepsze polisy ubezpieczeniowe na podróż, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Wilno - Wiedeń

Decydując się na wakacje z biurem podróży automatycznie zostaje wykupione ubezpieczenie. Jeżeli jednak organizujesz podróż samemu, potrzebujesz dodatkowej polisy. Nawet jeśli skupiasz się na tanich lotach Wilno - Wiedeń, powinno się dołożyć kilka złotych na polisę. Dowiedz się, jakie ubezpieczenie najbardziej przyda ci się w czasie wyjazdu i dlaczego jest naprawdę potrzebne.

Regularne ubezpieczenie podróżne

Oczywiście najbardziej potrzebne jest standardowe ubezpieczenie podróże. Nie ważne, czy rezerwujesz tanie loty Wilno - Wiedeń, czy korzystasz z usług regularnych przewoźników, jest przydatne. Standardowe ubezpieczenie podróżne obejmuje zarówno rejs samolotem, i czas pobytu.

Polisa ubezpieczeniowa z reguły tyczy się następstw nieszczęśliwych wypadków. Może także uchronić cię przed stratą spowodowaną zaginięciem walizki – chociaż przewożąc droższe pamiątki, warto uzupełniająco je ubezpieczyć. A także daje ci możliwość na rejs powrotny do domu w momencie problemów zdrowotnych i wypłaci ci środki przeznaczone na leczenie poza granicą, lub wtedy, gdy staniesz się ofiarą kradzieży.

Dodatkowe ubezpieczenia dla podróżnych

Masz możliwość skorzystania z uzupełniających polis ubezpieczeniowych przeznaczonych dla turystów. Znajdują się w ofercie wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz nie tylko dodatkowo objąć polisą wartościowy bagaż, lecz także dodatkowo ubezpieczyć się od jego zgubienia – jeżeli zaginie i będziesz musiał na niego czekać, masz zagwarantowane odzyskanie kosztów.

Część towarzystw ubezpieczeniowych proponuje także polisy od opóźnienia lotu. To rozwiązanie jest niezwykle intratne, jeśli wykupiłeś bilety na przesiadkę i opóźnienie może oznaczać oddawanie biletów ze stratą i konieczność wynajęcia pokoju w hotelu. Taka sytuacja niestety nie zdarza się sporadycznie, a wykorzystując ubezpieczenie, masz pewność zwrotu dodatkowo wydanych pieniędzy. Nie musisz obawiać się, że przez ubezpieczenie twoje tanie loty Wilno - Wiedeń zaskakująco podrożeją – zazwyczaj jest to nieduża kwota.