gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Wilno Zurych

już od 337 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Zurych

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Zurych
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
19 lip (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
25 lip (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
20 lip (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
25 lip (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
01 sie (śro)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
04 sie (sob)
Swiss
Lot bezpośredni
Warszawa
01 sie (śro)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
07 sie (wto)
Swiss
Lot bezpośredni
Warszawa
01 sie (śro)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
14 sie (wto)
Swiss
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wilno Zurych

Przewodnik po lotach Wilno Zurych

Ograniczenia w przewozie rzeczy w bagażu podręcznym- poradnik dla podróżujących

Jeśli wybierasz się w podróż Wilno - Zurych samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż kabinowy dowiedz się, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. W związku z dużym zagrożeniem ataków terrorystycznych linie lotnicze zdecydowały się wprowadzić zakazy w przewozie przedmiotów, które związane są z bezpieczeństwem pasażerów i obowiązują na wszystkich lotniskach świata. Dlatego zanim spakujesz walizkę na lot Wilno - Zurych poświęć odrobinę czasu na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Lista przedmiotów zakazanych, czyli czego nie wniesiesz do samolotu

Regulaminy wszystkich organizatorów lotu w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju przedmioty są absolutnie zakazane. Głównie należą do nich środki, które mogą zagrozić zdrowiu i życiu pasażerów i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń z wystającym ostrzem, palna, a także śrut. Ponadto zakazuje się przewozu imitacji broni, a także scyzoryków. Wyjątek stanowi broń sportowa o ile przewoźnik nie zabrania jej transportu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u organizatora lotu przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i nadana jako bagaż sportowy rejestrowany. Warunki jakie taka broń musi spełnić, sprawdzisz na stronie przewoźnika lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są wybrane akcesoria kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu przede wszystkim o brzytwach, pilniczkach do paznokci, a także strzykawkach z igłą. Niedopuszczalne jest również wnoszenie do samolotu materiałów łatwopalnych czy pirotechnicznych, takich jak fajerwerki, dynamit, płyny na bazie alkoholu lub amoniaku. Przed Tobą podróż lotem Wilno -Zurych i planujesz zabrać ze sobą coś nietypowego, polecamy skontaktować się z biurem obsługi danego przewoźnika w celu ustalenia warunków przewozu, kosztu lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemności na lotnisku w dniu wylotu. Na pokład samolotu nie można też wnosić określonych substancji toksycznych, takich jak trucizny czy substancje korozyjne. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu kabinowego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Ograniczenia dotyczą również limitu na przewóz płynów. W bagażu kabinowym masz prawo jednorazowo przewieźć 1 litr płynów rozlanych do pojemników o pojemności 100 ml.

Odstępstwa w przewozie, jakie uwzględniliprzewoźnicy.

Co w sytuacji, gdy osoby planujące lot Wilno - Zurych muszą zabrać ze sobą preparaty przeznaczenia medycznego lub inne przedmioty medyczne? Najczęściej linie lotnicze nie zabraniają ich przewozu, jednak należy je przewozić w bagażu głównym. Szczególny przypadek stanowią środki lecznicze na choroby przewlekłe, które są potrzebne turyście podczas lotu. Należą do nich między innymi leki na receptę, preparaty ogólnodostępne - płyny i żele, krople do oczu, spray do nosa, płyn do soczewek, jak również glukometr.

Zobacz linie lotnicze kursujące na trasie Wilno - Zurych