gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Woensdrecht Malaga

już od 169 zł
23 paź 30 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Malaga

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Malaga
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
01 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
12 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
09 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
19 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
12 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
23 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
31 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
13 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
03 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
13 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Woensdrecht Malaga

Przewodnik po lotach Woensdrecht Malaga

Bagaż dla dziecka w tanich lotach Woensdrecht - Malaga

Niemowlaki do 2 roku życia mogą podróżować dwoma sposobami – w specjalnym foteliku lub na kolanach opiekuna. Ta opcja jest dużo tańsza, zatem jest wybierana przez rodziców, którzy zapominają, że w takiej sytuacji w tanich lotach Woensdrecht - Malaga nie ma możliwości wzięcia dodatkowego bagażu dla malucha.

Jak podróżować z niemowlakiem

Zdecydowanie się na zabranie malucha w podróż na kolanach to zdecydowanie najtańsze rozwiązanie. Bilet dla niemowlęcia bywa w takim wypadku wręcz o 70% tańszy. Trzeba jednakże mieć świadomość, że jeśli nie zapłacisz za drugie siedzenie, musisz ograniczyć się do jednej sztuki bagażu podręcznego.

W tanich lotach Woensdrecht - Malaga kupujesz dla malucha siedzenie, ale trzeba je przwozić tam tylko w dopasowanym foteliku samochodowym, który ma atest do stosowania też na pokładzie samolotu. Niemowlak tym samym również dostanie bagaż dla siebie, a jednocześnie jest to znacznie wygodniejsze, zwłaszcza w trakcie wielogodzinnego rejsu. Należy wiedzieć, że większość tanich lotów umożliwia darmowe przewiezienie wózka dziecięcego w luku bagażowym.

Co powinien zawierać bagaż podręczny dla malucha

W czasie, gdy wybierasz się w trasę z niemowlęciem, twój bagaż podręczny podlega innym regułom. Co prawda nadal musi mieć określony kształt i wagę, jednak możesz transportować inne rzeczy.

Na pokład samolotu możesz zabrać dla przykładu kilka litrów wody. Możesz także zabrać przygotowane jedzenie dla malucha, które zostanie ogrzane podczas rejsu przez stewardessę. Trzeba jednakże wiedzieć, że wszelkie kolejne płyny muszą zostać zgłoszone i skierowane do kontroli w trakcie odprawy biletowo-bagażowej.

Obowiązkowo sprawdź, jacy przewoźnicy obsługują trasę Woensdrecht - Malaga