X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Antwerpia

już od

21 maj 28 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Antwerpia

Bilety lotnicze Wrocław Antwerpia

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Antwerpia

Przewodnik po lotach Wrocław Antwerpia

maluch w podróży Wrocław - Antwerpia - poradnik dla opiekunów

Planujesz lot samolotem z dzieckiem i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Niżej przedstwiamy niewielką wykaz zagadnień, który każdy opiekun powienien przeczytać zanim wyruszy na wymarzony lot Wrocław - Antwerpia.

Wiek dziecka a koszt biletu do Wrocław - Antwerpia

Cena tak naprawdę zależy od wieku dziecka i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla małych dzieci, które lecą na kolanach rodzica linie lotnicze nie żąda opłaty albo ma stałą opłatę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć wykupiony normalny bilet lub linie lotnicze oferuje dla nich specjalne zniżki.

Obligatoryjne dokumenty dla malucha

Korzystając z międzynarodowych lotów, Twój niemowlę może potrzebować dokumentu tożsamości. Jeśli masz zamiar latać z maluchem sama niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim rodzicem czy wychowujesz niemowlę samotnie musisz posiadać dokument wyrażający zgodę na podróż z niemowlakiem od drugiego opiekuna. W przypadku, gdy z niemowlakiem lecieć będzie spokrewniony opiekun w trakcie podróży musi bezwzględnie mieć pisemną aprobatę opiekunów oraz upoważnienie do opieki nad maluchem.

Przewożenie niemowlaka z Wrocław do Antwerpia

Pociechy poniżej dwóch lat, często latają na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie obok Ciebie jestpuste fotel możesz przypiąć malucha pasami do krzesła lub opłać niemowlakowi krzesło. Masz wtedy możliwość transportować malucha w foteliku samochodowym.

Bagaż dziecięce

Czy niemowlak może mieć bagaż podręczny zależy od linii, z usług której