X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Arad

już od 290 zł
12 cze 19 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rumunia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rumunia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
03 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
13 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
02 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
26 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
05 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
26 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
30 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
06 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
15 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
22 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Arad

Przewodnik po lotach Wrocław Arad

Polisa ubezpieczeniowa na czas wyjazdu- czy warto wykupić turystyczną polisę ubezpieczeniową przed lotem Wrocław - Arad? Informator dla podróżnych

Planujesz lot Wrocław - Arad  i rozmyślasz nad wykupieniem specjalnej polisy ubezpieczeniowej? Jeśli Twój lot Wrocław - Arad jest lotem za granicę w szczególności do części świata o niepewnej sytuacji politycznej lub podróżujesz z rodziną z małymi dziećmi, warto taką możliwość rozważyć, oczywiście o ile masz środki finansowe, które możesz przeznaczyć na ten wydatek. Cena ubezpieczenia turystycznego jest  adekwatna do zakresu sytuacji, przeciw którym chcesz się ubezpieczyć oraz może być różna w zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego, z usług którego chcesz skorzystać. Przed podróżą warto przeczytać z ofertą poszczególnych Towarzystw Ubezpieczeniowych, aby dopasować takie ubezpieczenie do swoich potrzeb.

Co gwarantuje zakup turystycznej polisy ubezpieczeniowej?

Do lotu Wrocław - Arad pozostało już niewiele czasu i wahasz się nad wykupieniem ubezpieczenia turystycznego, a do tego w Internecie czy od znajomych usłyszałeś, że mogą Ci odwołać lot, lot ulegnie opóźnieniu, Twój bagaż może zaginąć lub ulec zniszczeniu, nie wspominając już o niespodziewanych wypadkach losowych, których nie jesteś w stanie przewidzieć? Zanim ze strachu przed tym wszystkim zrezygnujesz z wyjazdu Wrocław - Arad dowiedz się, zakres jakich czynnośći gwarantuje turystyczna polisa ubezpieczeniowa. Przede wszystkim takie ubezpieczenie zapewnia całościową opiekę w trakcie podróży zagranicznych i krajowych, a także zapewnia komfort w trakcie podróży lotniczych. W cenie biletu lotniczego nie jest zawarte ubezpieczenie bagażu, jedynie gwarantuje, że linie lotnicze zrobią wszystko,co w jego mocy, aby bagaż dotarła do destynacji razem z Tobą, w jednym kawałku.  Przed utratą lub zniszczeniem walizki podróżnej można zabezpieczyć się, wykupując ubezpieczenie podróżne. Turystyczna polisa ubezpieczeniowa zapewnia zwrot kosztów związanych z utratą, kradzieżą lub zniszczeniem bagażu zarówno przez linie lotnicze, jak i inne podmioty, które były odpowiedzialne za Twój bagaż. Odszkodowanie zostanie wypłacone również w sytuacji, gdy bagaż zostanie zniszczony lub utracony na skutek zdarzeń losowych czy kataklizmów. Ponadto ubezpieczyciel gwarantuje pokrycie kosztów za opóźnienie samolotu oraz w sytuacji jego całkowitego odwołania. Poza tym masz możliwość zabezpieczyć się na wypadek nieoczekiwanego leczenia w kraju docelowym, zagubienia gotówki wypłaconej z bankomatu, następstw nieszczęśliwych wypadków w Arad oraz zakup usługi assistance. Turystyczna polisa ubezpieczeniowa zaczyna obowiązywać w momencie przekroczenia granicy Rzeczypospolitej Polskiej przez osobę ubezpieczoną w terminie określonym w formularzu ubezpieczenia.  Wykupując ubezpieczenie turystyczne należy dokładnie określić termin trwania okresu ubezpieczenia, tzn. termin wyjazdu i powrotu.