X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Ateny

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Ateny

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Wrocław Ateny

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Wrocław Ateny

Przewodnik po lotach Wrocław Ateny

Organizujemy przelot Wrocław - Ateny będąc w ciąży?

Wiele pań okazuje się być zdania, że jeżeli ciąża mija prawidłowo, to nie muszą się ograniczać, jeżeli chodzi o używanie z radości życia. To właśnie sprawia, że coraz więcej ciężarne decydują się na tanie loty Wrocław - Ateny, chcąc sporo zwiedzić. Lecz czy to odpowiednie? A jeśli tak, to na co muszą okazać się być przygotowane ciężarne, tak aby posiadać gwarancję, że przelot Wrocław - Ateny przebiegnie spokojnie oraz bez niepotrzebnych nerwów?

Pismo od doktora na lot Wrocław - Ateny

Co ważne, zanim skorzystamy z okazji oraz zakupimy bilet w okazyjnej kwocie , trzeba spotkać się z lekarzem prowadzącym ciążę. Czy nie dostrzega on jakichś przeciwwskazań, abyśmy mogły skorzystać z lotu Wrocław - Ateny. Trzeba go też prosić o odpowiednie zaświadczenie, w którym wpisze wiek naszej ciąży, bo niektóre linie lotnicze mają swoiste ograniczenia. Zazwyczaj nie będziemy mogły lecieć, jeżeli będziemy w 36 tygodniu ciąży lub później.

Co trzeba zrobić podczas przelotu Wrocław - Ateny

Jeśli pragniemy posiadać pewność, że przelot Wrocław - Ateny będzie dla nas miły, to powinnyśmy wiedzieć o paru wytycznych. Co kilkanaście minut trzeba wstać oraz przejść się po samolocie. Warto również wybierać fotele przy przejściu, bo może się okazać, że co chwilę będziemy szły do łazienki. Czasami także decydując się na tanie loty Wrocław - Ateny będziemy miały pierwszeństwo podczas wchodzenia do samolotu. Jeśli jest możliwość, warto także wybierać ten przelot, jaki będzie trwał najkrócej . Podczas zapięcia pasów, powinnyśmy prosić pracownika załogi o wsparcie, tak aby przechodziły one niżej niż brzuch oraz go nie naciskały.

Jeżeli tylko nie będzie zakazów, tanie loty Wrocław - Ateny okazują się być dozwolone także dla kobiety w ciąży. Jeżeli odpowiednio się przygotujemy do tej podróży, może się okazać, że przeminie ona przyjemnie i bez żadnych komplikacji. Jednak wpierw porozmawiajmy z naszym lekarzem, a jeżeli lecimy za granicę, to warto się wyuczyć kilku niezbędnych zwrotów, takich jak chociażby „mam skurcze”, a pismo od lekarza powinnyśmy posiadać w języku angielskim. Oczywiście zobaczmy, które wytyczne odnośnie kobiet w ciąży w samolocie, posiadają konkretni przewoźnicy.